Nawozy do kwiatów doniczkowych

Nawożenie roślin doniczkowych wpływa pozytywnie na ich prawidłowy rozwój, wzrost, wybarwienie oraz zwiększa odporność na choroby. Prawidłowa pielęgnacja kwiatów domowych odwdzięcza się pięknym wyglądem roślin, które nas otaczają na co dzień. Warto stosować odpowiednio dobrane odżywki, by zapewnić im optymalne warunki i mikroskładniki. Do wielu gatunków roślin doniczkowych możemy zastosować uniwersalne rozwiązania. Niektóre jednak wymagają indywidualnego podejścia. W naszej ofercie znajdziesz wiele dedykowanych nawozów, a także informacji jak je prawidłowo stosować. 

Odżywki dla kwiatów domowych – co proponujemy?

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu. Proponujemy w nim szeroki wybór nawozów przeznaczonych dla roślin doniczkowych, którymi przyozdabiamy domowe wnętrza i nie tylko. Polecamy również preparaty odpowiednie dla kwiatów uprawianych na balkonach i tarasach, które ze względu na specyficzne warunki potrzebują dodatkowego wsparcia w postaci właściwie skomponowanej dawki składników odżywczych.

W domach najczęściej decydujemy się na gatunki ciepłolubne, o egzotycznym pochodzeniu, a co za tym idzie, również specyficznych wymaganiach. Ich pielęgnacja nie powinna sprawiać jednak kłopotu nawet osobom bez doświadczenia. Mimo to warto regularne dbać o nawożenie, aby cieszyć się atrakcyjnym wyglądem liści oraz kwiatów.

Nawozy do roślin w doniczkach

W sprzedaży znajdują się przede wszystkim odżywki oraz nawozy (najczęściej w formie płynnej) przeznaczone dla takich odmian, jak draceny, palmy, juki, zamiokulkasy, kaktusy, sukulenty, paprocie oraz storczyki. Zadbaliśmy również o wybór środków do nawożenia kwiatów balkonowych – do najpopularniejszych należy pelargonia, surfinia czy lawenda. Dostępne są w wygodnych, wydajnych opakowaniach, które przy regularnym stosowaniu starczą na cały okres nawożenia.

Przygotowaliśmy również całkiem sporo produktów o znacznie bardziej uniwersalnym zastosowaniu. To nawozy do roślin domowych i balkonowych z całym zestawem substancji niezbędnych dla prawidłowego wspierania kwiatów w okresach niedoboru składników. Dobrze pod tym względem sprawdzają się też różnego rodzaju odżywki, hydrożele, biohumusy oraz naturalne koncentraty, które dobiera się adekwatnie do aktualnych potrzeb odmian doniczkowych.

Bogaty wybór nawozów i odżywek do roślin domowych

Zadbaliśmy o to, aby każdy mógł bez problemu zaopatrzyć się w naszym sklepie zarówno w uniwersalne, jak i specjalistyczne preparaty odżywcze dla kwiatów doniczkowych – hodowanych w domach, na balkonach lub tarasach. Warto stosować je regularnie, aby cieszyć oczy bujnie rozwijającą się roślinnością!

Nawozy do kwiatów doniczkowych

Mikoryza uniwersalna 100 ml Biopon

17008335
22,90 zł
Opakowanie: 100 ml odpowiedni do kwiatów, roślin ozdobnych i warzyw rośliny będą bardziej odporne na choroby i szkodniki
Nawozy do kwiatów doniczkowych

Biohumus Max do storczyków 1 l, Target Natural

006676
15,99 zł
Opakowanie: 1 litr 100% ekologiczny koncentrat może być stosowany cały rok poprawia właściwości podłoża wpływa korzystnie na rozwój roślin
Pokazano 1-30 z 48 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.