Nawozy do warzyw

Sprawdź, jaki nawóz pod warzywa na wiosnę sprawdzi się najlepiej i wybierz optymalne rozwiązanie do swoich potrzeb. Nawożenie warzyw wpływa pozytywnie na ich rozwój i plonowanie, a przede wszystkim zwiększa odporność na wszelkie choroby. Dobrze dobrany preparat, prawidłowo zastosowany i we właściwym czasie odwdzięczy się obfitym i pięknym zbiorem. Właśnie z tego względu nasza oferta jest tak urozmaicona. Proponujemy starannie wyselekcjonowane nawozy przeznaczone do uprawy warzyw, które mają cechować się atrakcyjnym wyglądem, intensywnym zapachem oraz dobrym smakiem. Wśród polecanych rozwiązań znajdują się również ekologiczne środki odpowiednie do kompleksowej ochrony roślin. Naturalny skład pozwoli podejść do ochrony plonów w skuteczny sposób, bez obaw o wpływ na środowisko naturalne.

Przygotowaliśmy rozwiązania cenionych w branży producentów. Polecamy ich preparaty ze względu na potwierdzoną jakość oraz wydajność. Znajdziesz tu środki tak doskonale znanych Ci marek, jak Target, Biopon, Ogród Start, Yara Mila czy Substral. To nawozy dostępne w formie wygodnych w stosowaniu płynów oraz granulatów, które łatwo dawkować. Przed użyciem konkretnego preparatu do warzyw warto dokładnie zapoznać się z informacjami zawartymi na opakowaniu. Daje to gwarancję skutecznego działania bez względu na typ uprawianych gatunków roślin.

Naturalny nawóz do warzyw

Wiele osób decyduje się na w pełni ekologiczne rozwiązania, które zapewniają 100% bezpieczeństwa i obfite plony w postaci zdrowych warzyw z naszego domowego ogródka. Istnieją różne możliwości, dobierane na podstawie właściwości posiadanego podłoża, któremu powinniśmy dostarczyć optymalnych składników pokarmowych. W naszym sklepie znajdziesz popularny Dolomit, stosowany jesienią lub wczesną wiosną, granulowane oborniki o zrównoważonym składzie, naturalny Biohumus, mączkę bazaltową, nawozy z pokrzywy. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi środkami, by dobrać optymalne rozwiązanie do swoich potrzeb.

Bezpieczne, ekologiczne rozwiązania dostarczą Twoim roślinom odpowiednich składników, gdyż są doskonałym źródłem materii organicznej pochodzenia naturalnego. Taki nawóz nie stwarza zagrożenia przenawożeniem, niezależnie od zastosowanej dawki. W swym składzie zawiera łatwo przyswajalne związki, trwale użyźniając glebę i zatrzymując wilgoć.

Smaczne i pachnące warzywa

Potrzebujesz rozwiązania, dzięki któremu będziesz mógł wpłynąć na szybszy wzrost? Zależy Ci przede wszystkim na walorach smakowych? A może chcesz uchronić rośliny przed działaniem niepożądanych czynników? Z nami znajdziesz preparat, dzięki któremu uzyskasz imponujące plony. Sprawdź, jak wiele różnych rozwiązań przygotowaliśmy. Polecamy rozwiązania wyłącznie sprawdzonych marek, których sami używamy. Prócz nawozów kupisz za naszym pośrednictwem także akcesoria ułatwiające dawkowanie poszczególnych preparatów. Zaopatrz się w poręczny dozownik, aby wykorzystać wyłącznie tyle koncentratu, ile potrzebujesz do skutecznego kompostowania roślin. Możesz sięgnąć również po produkty w opakowaniach przystosowanych do dawkowania niezbędnej ilości produktu.

Wysoka efektywność, naturalne składy, ekologiczne podejście do uprawy – to wszystko znajdziesz w naszym sklepie! Jeszcze dziś zaopatrz się w to, co niezbędne, aby zadbać o ogród, a tym samym zapewnić sobie dostęp do smacznych, zdrowych warzyw.

3,50 zł
Opakowanie (pojedyncza ampułka): 35 ml 1 ampułka zaopatruje roślinę w niezbędne substancje odżywcze aż do 4 tygodni w formie eliksiru zamkniętego w samodozującym aplikatorze do zasilania ziół i warzyw
Nawozy do kwiatów doniczkowych

Mikoryza uniwersalna 100 ml Biopon

17008335
22,90 zł
Opakowanie: 100 ml odpowiedni do kwiatów, roślin ozdobnych i warzyw rośliny będą bardziej odporne na choroby i szkodniki
Nawozy naturalne

Biohumus do ziół i warzyw 1l

303010
10,90 zł
Opakowanie: 1 litr środek organiczny - z hodowli dżdżownic kalifornijskich koncentrat do rozcieńczania uprawa ziół i warzyw
Wapno kredowe z magnezem granulowane 25 kg
  • -3,00 zł
62,99 zł 65,99 zł
Opakowanie: 25 kg wydajność: 350 m2 naturalnie podnosi pH gleby (odkwasza glebę) naturalny nawóz wapnowo-magnezowy
Wapna ogrodnicze

Wapno granulowane 3w1 Mikroflora 1 kg

019766
10,99 zł
Opakowanie: 1 kg wydajność: 70 m2 naturalnie podnosi pH gleby (odkwasza glebę) naturalny nawóz wapnowo-magnezowy
Pokazano 1-30 z 43 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.