Nawozy naturalne, ekologiczne

Nawożenie w zgodzie z naturą to coraz częstszy wybór posiadaczy przydomowych ogródków i niewielkich upraw. Wysoka świadomość zagrożeń i dbałość o środowisko wpływa na rezygnację ze sztucznych preparatów na rzecz tych naturalnych. Wśród nich znajdziesz ekologiczne oborniki zwierzęce, mączka bazaltową czy biohumusy. Ich działanie użyźnia glebę, skutecznie poprawiając jej właściwości. Tak przygotowane podłoże stanowi doskonałą przestrzeń do rozwoju zarówno roślin ozdobnych jak i lepszego plonowania w uprawach warzyw czy owoców. Optymalne warunki to także większa odporność na niechciane choroby, które mogłyby im zaszkodzić w nieoczekiwanym momencie.

Nasz sklep proponuje gotowe do użycia środki, nie wymagające długiego przygotowania. Są przy tym bezpieczne zarówno dla przyrody, zwierząt jak i człowieka. Ważną zaletą stosowania nawozów naturalnych jest brak ryzyka przenawożenia.

Nawozy ekologiczne - czyli bez udziału chemii

Wśród dostępnych w naszym asortymencie artykułów znajdziesz ekologiczne, organiczne, naturalne nawozy do:

  • pomidorów,
  • truskawek,
  • winorośli,
  • borówek,
  • trawników,
  • różnych warzyw i owoców,
  • kwiatów.

Warto sięgnąć po nie w uprawie owoców i warzyw, które stanowią bazę do domowych przetworów i bezpośredniego spożycia. Ekologiczne nawożenie roślin dostarcza nie tylko satysfakcji, ale daje nam pewność, że przekazujemy swoim bliskim wszystko co najlepsze. Duży wybór zgromadzonych tu środków wynika ze zróżnicowanych potrzeb poszczególnych odmian roślinności. Wybierając dedykowane nawozy organiczne, stawiamy na optymalne rozwiązanie. Dostarczamy odpowiednich składników nawożących glebę, zatrzymujących w niej wilgoć i wpływających na prawidłowy rozwój roślin i obfite plony.

Rodzina nawozów naturalnych, w 100% ekologicznych, dedykowanych do poszczególnych gatunków roślin. Wśród propozycji znajdziesz naturalne nawozy do warzyw, drzewek i krzewów owocowych, trawników i roślin kwitnących. Bezpieczne rozwiązania dostarczające odpowiednie składniki nawożące glebę, zatrzymujące w niej wilgoć i wpływające na prawidłowy rozwój roślin i obfite plony. 

Cena za wybrane opakowanie - preparat gotowy do użycia 600 ml lub koncentrat 30 ml. Aerator w płynie 600 ml - gotowy do użycia Koncentrat 30 ml - uzupełnienie w postaci koncentratu rozpuszczanego w wodzie i stosowanego wraz z butelką Aerator w płynie. Wybierz opakowanie z listy poniżej. 
Nawozy do kwiatów doniczkowych

Mikoryza uniwersalna 100 ml Biopon

17008335
22,90 zł
Opakowanie: 100 ml odpowiedni do kwiatów, roślin ozdobnych i warzyw rośliny będą bardziej odporne na choroby i szkodniki
Nawozy do roślin kwitnących

Biohumus do roślin kwitnących 1l

302921
12,90 zł
Opakowanie: 1 litr środek organiczny - z hodowli dżdżownic kalifornijskich koncentrat do rozcieńczania rośliny domowe, balkonowe, ogrodowe
Nawozy do roślin kwitnących

Biohumus do roślin zielonych 1l

302952
12,90 zł
Opakowanie: 1 litr środek organiczny - z hodowli dżdżownic kalifornijskich koncentrat do rozcieńczania rośliny domowe, balkonowe, ogrodowe
Nawozy naturalne

Biohumus do ziół i warzyw 1l

303010
10,90 zł
Opakowanie: 1 litr środek organiczny - z hodowli dżdżownic kalifornijskich koncentrat do rozcieńczania uprawa ziół i warzyw
Wapno kredowe z magnezem granulowane 25 kg
  • -3,00 zł
62,99 zł 65,99 zł
Opakowanie: 25 kg wydajność: 350 m2 naturalnie podnosi pH gleby (odkwasza glebę) naturalny nawóz wapnowo-magnezowy
Wapna ogrodnicze

Wapno granulowane 3w1 Mikroflora 1 kg

019766
10,99 zł
Opakowanie: 1 kg wydajność: 70 m2 naturalnie podnosi pH gleby (odkwasza glebę) naturalny nawóz wapnowo-magnezowy
Pokazano 1-30 z 36 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.