Środki, preparaty na chwasty

Zwalczanie chwastów w ogrodzie

Obecność chwastów to popularny i wszechstronny problem, dotyczący każdego ogrodu. Brak czynności związanych z ich zwalczaniem nasila go, a same chwasty sprawnie i szybko rozprzestrzeniają się na dalsze obszary. Im szybciej zareagujemy, tym mniej kosztowna będzie walka z nimi i towarzyszący jej niepotrzebny wysiłek. Pojawiające się chwasty nie tylko obniżają estetykę naszego ogrodu, ale także wpływają negatywnie na samo podłoże. Utrudniają prawidłowy rozwój zdrowej i uprawianej przez nas roślinności. Atakują ozdobne ścieżki i podjazdy.

Nasz sklep oferuje profesjonalne preparaty na chwasty, które pomogą wyeliminować je bez konieczności ich mechanicznego usuwania wraz z korzeniem. Ręczna praca w tym zakresie jest nie tylko trudna ale i czasochłonna. Warto zatem sięgnąć po nowoczesne mocne środki opracowane przez profesjonalistów. Ważne jest szczegółowe zapoznanie się z zaleceniami producenta oraz zachowanie niezbędnych środków ostrożności.

Zwalczanie chwastów na trawniku

Szczególnym przypadkiem jest trawnik, który prezentuje się bardzo estetycznie bez obecności chwastów. Pojawia się jednak pytanie jak je usunąć, aby nie uszkodzić samego trawnika. Istnieją sposoby, które możesz zastosować bez obaw, że nieoczekiwanie wyrządzą szkodę. Preparaty tego rodzaju zwalczają chwasty dwuliścienne i nie pogarszają kondycji darni.

Środki ochrony roślin

Avans RTU zwalcza chwasty 1000 ml, Target

007406
39,99 zł
Opakowanie: 1000 ml zwalcza chwasty z korzeniami gotowy do użycia stosować przez oprysk wystarcza na ok. 40 m2 Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
27,99 zł
Opakowanie: 50 ml / 150 ml / 500 ml / 1000 ml Zwalcza chwasty i mech w ogrodzie Pełen efekt widoczny już po 24 h Nie zawiera glifosatu Naturalna substancja aktywna Bezpieczny dla gleby Wybierz opakowanie z listy poniżej. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Opakowanie: 75 ml / 250 ml / 1000 ml środek chwastobójczy w postaci koncentratu do zwalczania chwastów rocznych i wieloletnich, jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych Wybierz opakowanie z listy poniżej. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
20,99 zł
Opakowanie: 20 ml / 100 ml / 250 ml zwalcza dwuliścienne chwasty na trawniku idealne do stosowania na boiskach sportowych i polach golfowych bezpieczny dla trawnika Wybierz opakowanie z listy poniżej. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
19,99 zł
Opakowanie: 50 ml / 100 ml zwalcza dwuliścienne chwasty na trawniku idealne do stosowania na boiskach sportowych i polach golfowych bezpieczny dla trawnika Wybierz opakowanie z listy poniżej. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki ochrony roślin

Roundup chodniki i podjazdy 1 l Substral

159034
39,99 zł
Opakowanie: 1000 ml do zwalczania perzu i innych uciążliwych chwastów między płytami chodnikowymi i na drogach dojazdowych pierwsze efekty widać już po 6 godzinach Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
42,90 zł
Opakowanie: 200 ml w 100% naturalny, bezpieczny dla środowiska zawiera kwas mlekowy (<10%) może być stosowany na kostce, elewacjach, nagrobkach, trawniku Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
18,90 zł
Opakowanie: 500 ml preparat gotowy do użycia do użytku na kostkę brukową, mury czy nagrobki Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Opakowanie: 500 ml preparat w formie koncentratu (1:4 wody) 500 ml starczy na 2 l cieczy użytkowej  do użytku na kostkę brukową, mury czy nagrobki Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.