Środki na myszy i szczury

Problem myszy - dlaczego jest taki poważny?

Myszy, choć mogą sprawiać wrażenie niegroźnych, potrafią być bardzo uciążliwe i wyrządzać wiele szkód w ogrodzie i całym gospodarstwie domowym. Zazwyczaj poszukują one schronienia i zapasów żywności, którą w szybkim tempie zanieczyszczają i sprawiają, że przestaje nadawać się do spożycia przez ludzi. Obecność myszy to także wiele mechanicznych uszkodzeń jak przegryzione kable, przewody, elementy izolacyjne budynku czy zniszczone przedmioty. Myszy powodują także ogromne szkody w ogrodach. Podgryzają rośliny, obgryzają korę drzewek owocowych, zjadają nasiona i owoce. Nie zapominajmy także, że mogą być nosicielami różnorakich chorób. Brak szybkiej reakcji na problem gryzoni może przyczynić się do licznych i niepotrzebnych kosztów oraz stresu.

Skuteczna trutka na myszy, trutka na szczury

Jeśli wszystkie sposoby pozbycia się niechcianych gryzoni z naszego otoczenia zawiodą, sięgamy po preparaty na myszy, czy szczury. Profesjonalna trutka posiada doskonałą skuteczność zwalczania gryzoni, gdyż jest to odpowiednio skomponowany środek chemiczny. Środki na gryzonie występują w różnej postaci, najczęściej w formie granulatu lub w formie pasty. Warto sięgnąć po sprawdzony preparat, który szybko przyczyni się do skutecznego zwalczania myszy czy szczurów.

Jak stosować preparaty gryzoniobójcze?

Oferowane środki należy stosować zgodnie z dołączoną instrukcją, dbając przy tym o wszelkie środki ostrożności. Są to zazwyczaj preparaty gotowe do użycia. Granulat najczęściej wysypujemy do specjalnych pojemników dozujących, które umieszczamy w odpowiedniej odległości względem siebie. Pasta natomiast, znajdująca się w saszetce spełnia rolę przynęty, która wabi szkodniki i skłania do spożycia preparatu. Oba środki przeciw gryzoniom działają od razu, jednak na satysfakcjonujący efekt należy poczekać kilka dni.

Oferta sprawdzonych preparatów na myszy

Zapraszamy do skorzystania z proponowanych środków na gryzonie sprawdzonych marek. Z ich pomocą wyeliminujesz problem myszy czy szczurów i odzyskasz oczekiwany spokój. Im szybsza reakcja tym szybsze zobaczysz efekty swoich działań, nie dopuszczając do zbytniego namnożenia gryzoni. Sprawdzone środki możesz zamówić w naszym sklepie online i cieszyć się szybką i sprawną wysyłką preparatów. Wybierz preferowaną formę i pojemność trutki.

Łapka na myszy Łapka na myszy 2
Obecnie brak na stanie
Środki na myszy i szczury

Łapka na myszy metalowa Sumin

010546
4,90 zł
Opakowanie: 1 sztuka  przeznaczona do zwalczania myszy  łatwa w użyciu  wykonana z metalu  skuteczny sposób pozbycia się gryzoni 
Środki na myszy i szczury

Łapka na szczury drewniana Sumin

010560
9,90 zł
Opakowanie: 1 sztuka  przeznaczona do zwalczania myszy i szczury  łatwa w użyciu   skuteczny sposób pozbycia się gryzoni 
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.