Preparaty odstraszające psy i koty

Istnieją sytuacje, w których nasi pupile - psy i koty - przyczyniają się do większych lub mniejszych szkód w ogrodzie. Poprzez swoiste oznaczanie terenu, zanieczyszczają trawniki i kwiaty, powodując pogorszenie ich kondycji i więdnięcie. Takie zachowania bardzo szybko mogą przyczynić się do większych zniszczeń i niepotrzebnych strat. Szczególnie narażone są miejsca nieogrodzone, gdzie z większym prawdopodobieństwem mogą pojawić się także zwierzęta bezpańskie. Jeśli zaobserwujemy problem negatywnego oddziaływania psów lub kotów, warto zaopatrzyć się w profesjonalne preparaty odstraszające.

Odstraszacze psów i kotów

Zwierzęta takie jak psy czy koty posiadają mocno rozwinięty zmysł węchu. Z dużej odległości potrafią wyczuć zarówno przysmaki jak i substancje dla nich nieprzyjemne. Oferowane odstraszacze wykorzystują ten fakt, dostarczając gamę takich zapachów, od których nasze czworonogi wolą się trzymać z daleka. Preparaty te nie są dla nich szkodliwe czy niebezpieczne. Należy je zastosować w miejscach szczególnie narażonych na ich aktywność. Z racji na to, że środek aplikowany jest na otwartej przestrzeni, potrzebuje nieco czasu, by dobrze przesiąknąć dany obszar. Proponowane rozwiązanie jest bardzo proste i zarazem skuteczne. Warto podkreślić, iż nie wpływa negatywnie na środowisko ani nie stanowi zagrożenia dla człowieka. Warto zaopatrzyć się w skuteczne odstraszacze psów i kotów, by starannie pielęgnowany ogród nie ponosił niepotrzebnych strat.

Preparaty odstraszające psy i koty

Spray odstrasza psy i koty 500 ml, Target

010017
20,90 zł
Cena za opakowanie 500 ml. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.