Nawóz do kwiatów balkonowych

Rośliny balkonowe, w dużej mierze jednoroczne, stanowią piękną ozdobę w letnim sezonie. Zawieszone na barierkach i umiejscowione na tarasach, cieszą oczy długim i obfitym kwitnieniem. Musimy jednak pamiętać, że ulokowane w doniczkach, nie mają bezpośredniego dostępu do wszystkich niezbędnych składników pochodzących z gleby. Warto zatem zadbać o odpowiednie nawożenie, które dostarczy im potrzebnych mikroskładników. Prawidłowe zasilenie roślin balkonowych wpływa korzystnie na intensywność barw, długość kwitnienia i odporność na choroby.

Nawozy do roślin kwitnących dostępne są w różnej postaci: płynnej, rozpuszczalnego granulatu, wbijanych pałeczek, żelu. Stosowane podczas całego okresu wegetacji zapewniają roślinom doskonałą kondycję. Wybierz optymalne rozwiązanie, w zależności od formy aplikacji, jaką preferujesz.

Nawóz długo działający Osmocote

Szczególnym przypadkiem nawozu jest wysokiej jakości preparat Osmocote, który stopniowo i systematycznie uwalnia cenne składniki do podłoża. Jego długotrwałe, bo nawet 6-miesięczne działanie jest w pełni bezpieczne i nie grozi przenawożeniem rośliny. Wystarczy jedna aplikacja w sezonie, by cieszyć się obfitym i barwnym kwitnieniem surfinii, pelargonii lub innej rośliny balkonowej.

Nawóz do kwiatów balkonowych

Nawóz Osmocote Burza Kwiatów 300 g Substral

101365
26,99 zł
Opakowanie: 300 g zawiera nawóz długo działający wpływa na obfite kwitnienie wzmacnia system korzeniowy wystarczy 1 nawożenie na sezon brak ryzyka przenawożenia
Nawóz do kwiatów balkonowych

Nawóz startowy z ukorzeniaczem 200 g Substral

102966
18,99 zł
Opakowanie: 200 g startowe nawożenie roślin ozdobnych, warzywnych i owocowych szybko widoczne efekty polecany podczas sadzenia i przesadzania roślin na 200 litrów wody
Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.