Podłoża na palety

Nasz sklep dostarcza bogatą ofertę podłoży ogrodniczych, dostępnych w sprzedaży paletowej. Opakowania zbiorcze, obejmujące 33 lub 48 worków wybranej ziemi dostarczane jest do Państwa na palecie. Dzięki tej możliwości, jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjną cenę jednostkową za podłoże oraz darmową dostawę. Podłoża marki Target charakteryzują się wysoką jakością, dzięki której każda uprawa będzie naprawdę udana. W ofercie sklepu, obok popularnego uniwersalnego podłoża, znajduje się szereg specjalistycznych mieszanek. Dużym zainteresowaniem cieszy się podłoże do pomidorów i warzyw, ziemia do iglaków, czy podłoże do trawników.

Większe zakupy - lepsza cena

Warto rozważyć zakup większej ilości worków z ziemią, by zyskać naprawdę atrakcyjną cenę. Bezpłatna dostawa paletowa to kolejna oszczędność i duża wygoda. Zamów potrzebne podłoże, a my dostarczymy je w przesyłce paletowej. Promocyjna oferta dotyczy dużych podłoży - 50 i 80 litrów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.