Rękawice ochronne

Rękawice to najbardziej popularny sposób ochrony dłoni podczas wykonywania różnorakich prac, styczności z różnymi materiałami i pracy w niekorzystnych warunkach. W ofercie znajdziesz szeroki wybór rękawiczek, w tym popularne rozwiązania, takie jak rękawice wampirki, rękawiczki budowlane, rękawice nitrylowe, czy winylowe. Do bardziej wymagających zadań możesz zastosować rękawice skórzane robocze, rękawiczki antyprzecięciowe, czy gumowe. Nie braknie także profesjonalnych i specjalistycznych rozwiązań tj. rękawice spawalnicze, czy też przeznaczone do pracy przy oleju. Każdy z pewnością znajdzie u nas ochronę dla swoich dłoni.

Rękawice ochronne

Dziecięce rękawiczki ogrodnicze

295577 KIDS
12,90 zł
Opakowanie: 1 szt.  kolor: mix materiał: bawełna  rozmiar: 6 (XS) wymiary: 18 x 12,5 cm  Rękawiczki dziecięce to produkt, który idealnie sprawdzi się podczas wspólnych chwil spędzanych w ogrodzie. Solidnie wykonane z przeciwpoślizgowym PCV.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.