Łopatki, pazurki, grabki

Narzędzia ogrodnicze ręczne

Seria popularnych w każdym przydomowym warsztacie narzędzi, takich jak łopatka ogrodowa, pazurki, motyki i grabki. Niewielkie i poręczne, niezastąpione podczas każdej pracy w ziemi. Sadzenie roślin, plewienie chwastów i spulchnianie ziemi będzie o wiele prostsze jeśli zapewnisz sobie wysokiej jakości akcesoria. Zajrzyjcie do naszych propozycji, a z pewnością znajdziecie optymalne rozwiązania.

Wycinak do chwastów od zadań specjalnych

Każdy właściciel ogrodu mierzy się również z koniecznością pozbywania się niechcianych chwastów. Warto w tym celu wyposażyć się w praktyczny wycinak, który pozwala na ich skuteczniejsze usunięcie. To podłużne narzędzie z ergonomiczną rączką umożliwia pozbycie się korzeni, co zapobiega ponownemu odrastaniu chwastów.

Łopatki, pazurki, grabki

Grabki ogrodowe

JU-ZOR-2101
10,90 zł
Cena za 1 sztukę.
Łopatki, pazurki, grabki

Pazurki ogrodowe

JU-ZOR-2104
10,90 zł
Cena za 1 sztukę.
Łopatka do sadzenia
Obecnie brak na stanie
Łopatki, pazurki, grabki

Łopatka szeroka premium Fiskars

372000
73,90 zł
Opakowanie: 1 sztuka  głowica ze stali nierdzewnej  rączka antypoślizgowa SoftGrip otwór do zawieszenia  doskonała do sadzenia i przesadzania  sprawdzi się przy twardym podłożu  do pielenia  lekkie  poręczne  zaokrąglone boki nie uszkadzają korzeni 
Szeroka łopatka
Obecnie brak na stanie
Łopatki, pazurki, grabki

Łopatka szeroka Solid Fiskars

460101
33,90 zł
Opakowanie: 1 sztuka otwór do zawieszenia  doskonała do sadzenia i przesadzania  sprawdzi się przy twardym podłożu  do pielenia  lekka poręczna zaokrąglone boki nie uszkadzają korzeni  nie pęka  można ją ostrzyć 
Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.