Łopatki, pazurki, grabki

Narzędzia ogrodnicze ręczne

Seria popularnych w każdym przydomowym warsztacie narzędzi, takich jak łopatka ogrodowa, pazurki, motyki i grabki. Niewielkie i poręczne, niezastąpione podczas każdej pracy w ziemi. Sadzenie roślin, plewienie chwastów i spulchnianie ziemi będzie o wiele prostsze jeśli zapewnisz sobie wysokiej jakości akcesoria. Zajrzyjcie do naszych propozycji, a z pewnością znajdziecie optymalne rozwiązania.

Wycinak do chwastów od zadań specjalnych

Każdy właściciel ogrodu mierzy się również z koniecznością pozbywania się niechcianych chwastów. Warto w tym celu wyposażyć się w praktyczny wycinak, który pozwala na ich skuteczniejsze usunięcie. To podłużne narzędzie z ergonomiczną rączką umożliwia pozbycie się korzeni, co zapobiega ponownemu odrastaniu chwastów.

Łopatki, pazurki, grabki

Grabki ogrodowe

JU-ZOR-2101
10,90 zł
Cena za 1 sztukę.
Łopatki, pazurki, grabki

Pazurki ogrodowe

JU-ZOR-2104
10,90 zł
Cena za 1 sztukę.
Łopatki, pazurki, grabki

Łopatka szeroka premium Fiskars

372000
73,90 zł
Opakowanie: 1 sztuka  głowica ze stali nierdzewnej  rączka antypoślizgowa SoftGrip otwór do zawieszenia  doskonała do sadzenia i przesadzania  sprawdzi się przy twardym podłożu  do pielenia  lekkie  poręczne  zaokrąglone boki nie uszkadzają korzeni 
Łopatki, pazurki, grabki

Łopatka szeroka Solid Fiskars

460101
33,90 zł
Opakowanie: 1 sztuka otwór do zawieszenia  doskonała do sadzenia i przesadzania  sprawdzi się przy twardym podłożu  do pielenia  lekka poręczna zaokrąglone boki nie uszkadzają korzeni  nie pęka  można ją ostrzyć 
Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.