Praktyczna wiedza odnośne profilaktyki, chorób, ochrony i sposobów na leczenie roślin. Zadania i wyzwania przed jakimi staję każdy właściciel ogrodu.

Co to jest Biohumus?

Co kryje się pod nazwą biohumus i dlaczego warto go stosować we wszystkich uprawach? Poznaj zalety tego w 100% naturalnego nawozu.

Czytaj dalej
0 komentarze
277 odsłony

Kiedy i jak ciąć borówkę amerykańską?

Krótki poradnik jak przycinać borówkę amerykańską w kolejnych latach od posadzenia. Sprawdź kiedy najlepiej przeprowadzić ten zabieg, by cieszyć się obfitym plonowaniem.

Czytaj dalej
0 komentarze
306 odsłony

Jak dbać o lawendę?

Lawenda to popularna i bardzo lubiana roślina o niepowtarzalnym zapachu. Jak ją pielęgnować by cieszyć się jej wszystkimi walorami? Poznaj kilka cennych wskazówek.

Czytaj dalej
0 komentarze
327 odsłony

Jakie podłoże do monstery?

Planujesz przesadzanie swojej monstery? Zapewnij jej odpowiednie podłoże! Sprawdź, co powinno zawierać - stwórz własną mieszankę lub postaw na gotowe rozwiązanie.

Czytaj dalej
0 komentarze
535 odsłony

Przycinanie krzewów ozdobnych - kiedy i w jakich sytuacjach?

Przycinanie krzewów ozdobnych to ważne zabiegi pielęgnacyjne, których nie powinniśmy pomijać. Odpowiednio przeprowadzone, odwdzięczą się obfitym kwitnieniem i prawidłowym wzrostem.

Czytaj dalej
0 komentarze
492 odsłony

Nawozy wieloskładnikowe na wiosnę - Jak stosować?

Czym charakteryzują się nawozy wieloskładnikowe i dlaczego są takie popularne? Zobacz do jakich roślin je możesz zastosować, a w jakich przypadkach lepiej sięgnąć

Czytaj dalej
0 komentarze
438 odsłony

Jak odkwasić ziemię?

Kiedy nasze rośliny preferują zasadowy lub zbliżony do obojętnego odczyn gleby, z pewnością nie będą się prawidłowo rozwijać w kwaśnej ziemi. Sprawdź co zrobić, żeby zmienić pH gleby.

Czytaj dalej
0 komentarze
823 odsłony

Osmocote - co to jest?

Poznaj ten innowacyjny rodzaj nawozu, który jednym zabiegiem dostarczy Twoim roślinom składniki pokarmowe nawet na pół roku! Sprawdź jak to możliwe i jakie to wygodne.

Czytaj dalej
0 komentarze
1703 odsłony

Jaka ziemia do wysiewu nasion?

Produkcja własnej rozsady wymaga użycia właściwego podłoża. Zobacz czym się wyróżnia i sprawdź gotowe rozwiązania mieszanek, optymalnych do kiełkowania roślin.

Czytaj dalej
0 komentarze
234 odsłony
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.