Ogrodoholicy.pl

Sklep z narzędziami do warsztatu i ogrodu

Założeniem naszego sklepu www jest dostarczanie Państwu kompleksowej oferty narzędzi, wykorzystywanych do różnych zadań, branży i profesji. Pełne wyposażenie do warsztatu znajdzie u nas zarówno profesjonalna firma jak i prywatny Klient, poszukujący konkretnego rozwiązania. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki JUFISTO, cieszącej się bardzo dobrą sławą ze względu na wysoką jakość swoich produktów, a także marki DREL, charakteryzującej się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wybór odpowiednich narzędzi wspieramy profesjonalnym doradztwem, opierającym się na wieloletnim doświadczeniu w ich sprzedaży. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Szczególnym działem naszej firmy jest mocno rozwinięta oferta dla ogrodu, obejmująca nie tylko narzędzia do pracy, ale także szereg akcesoriów i rozwiązań. Znajdą Państwo u nas wszystko, co potrzebne do uprawy, pielęgnacji i ochrony roślin: podłoża, nawozy, nasiona. Dostarczamy także produkty należące do tzw. architektury ogrodowej, w tym obrzeża, kratki ogrodowe i palisady. Warto zwrócić uwagę na dział z oświetleniem, gdzie naszym mocnym produktem są modułowe girlandy na prąd.

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.