Cooler ogrodowy Retro wózek

Cooler ogrodowy Retro wózek

CON-ZCW-2834

Cena za 1 sztukę.

Zapytaj o produkt
Cooler ogrodowy Retro wózek

Cooler ogrodowy Retro wózek

Akceptuję zasady polityki prywatności  


 

Poszukujesz pomysłu na praktyczne akcesoria do ogrodu? Lubisz grillować i zapraszać do siebie przyjaciół? Spędzacie czas na świeżym powietrzu? Coolery do napojów o oryginalnym wyglądzie to propozycja warta rozważenia, także jako prezent! Niezastąpiony podczas upalnych dni.

Oferowany cooler ogrodowy to praktyczne akcesorium i zarazem świetna, niebanalna dekoracja. Mobilny wózek retro w kolorze czarnym stanowi świetny akcent podczas każdej imprezy w ogrodzie. Dzięki kółkom, cooler możesz łatwo przemieszczać, co dodatkowo ułatwia dyszel i skrętne przednie kółka. Za sprawą wbudowanych hamulców, cooler będzie stał stabilnie w wybranym miejscu. Na wyposażeniu znajduje się otwieracz do butelek i pojemnik na kapsle.

  • Wymiary po złożeniu [dł. x szer. x wys.]: 101 x 59 x 62 cm
  • Wymiar wewnętrzny komory chłodzącej: 35 x 30 x 73 cm
  • Pojemność: ponad 70 litrów
  • Kolor: czarny

Jak wypełnić cooler?
Izolowany pojemnik należy wypełnić lodem lub wkładami chłodzącymi. Ok. 8 kg lodu wystarcza na ok. 30 godzin chłodzenia. Opróżnianie i czyszczenie pojemnika jest bardzo wygodne i proste dzięki otworowi spustowemu.

Podwójnie otwierana pokrywa ułatwia dostęp do zimnych napojów.

Chłodziarka ogrodowa sprawdzi się nie tylko w prywatnym ogródku, ale także podczas przyjęcia weselnego w restauracji lub hotelu. Idealne akcesorium na każdy event na świeżym powietrzu.

Cooler ogrodowy Retro wózek

No reviews
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.