Emulpar warzywa, kwiaty 100 ml, Target Natural

Emulpar warzywa, kwiaty 100 ml, Target Natural

006911
Obecnie brak na stanie
34,99 zł
Brutto

Opakowanie: 100 ml

  • naturalny środek zwalczający mszyce, przędziorki oraz miseczniki
  • na 10 litrów wody
  • bez karencji

Zapytaj o produkt
Emulpar warzywa, kwiaty 100 ml, Target Natural

Emulpar warzywa, kwiaty 100 ml, Target Natural

Akceptuję zasady polityki prywatności  


 

Naturalnie skuteczne. Gama produktów Target Natural została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń opartych o kombinacje substancji występujących w naturze, które skutecznie eliminują szkodniki i pasożyty atakujące nasze rośliny. Rosnąca świadomość ekologiczna i zaostrzające się wymogi prawne zmuszają producentów do inwestycji w badania nad produktami, które spełnią wymagania konsumenta, a jednocześnie pozostaną w 100% bezpieczne dla środowiska. To właśnie gwarantują produkty firmy Target.

Emulpar warzywa, kwiaty,  to naturalny środek o wysokiej skuteczności do stosowania przez cały okres wegetacji, nie wymagający stosowania karencji, odporny na zmywanie. Preparat przeznaczony jest do fizycznego eliminowania mszyc, przędziorków oraz miseczników. Pokrywa szkodniki cienką, lepką warstwą, która utrudnia oddychanie i poruszanie się, co w rezultacie prowadzi do ich obumarcia. 

Środek zwalcza:
miseczniki
mszyce
przędziorki
Zastosowanie:
kwiaty domowe i balkonowe
warzywa
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.