Kiełki brokuła
Nasiona na kiełki- brokuł 10 g
Kiełki brokuła
Nasiona na kiełki- brokuł 10 g

Kiełki brokuła, 10 g

491100[5]
4,90 zł
Brutto

Opakowanie: 10 g

Zapytaj o produkt
Kiełki brokuła, 10 g

Kiełki brokuła, 10 g

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Nasiona na kiełki brokuła

Nasiona na kiełki - brokuł firmy W.Legutko. Kiełki są bogate w składniki odżywcze, enzymy, sole mineralne oraz aminokwasy i witaminy. Kiełki można hodować w słoiku lub na kiełkownicy. Domowa produkcja i zbiór kiełków może trwać nieprzerwanie cały rok!

  • Produkcja na kiełkownicy: Kiełki należy wypłukać i namoczyć 3-6 godzin w ciepłej, przegotowanej wodzie, następnie rozprowadzić cienką, równomierną warstwą na siatce naczynia. Do dolnego poziomu siatki należy dodać wody, w ciągu kolejnych kilku dni trzeba pamiętać o jej regularnym uzupełnianiu i wymianie, równocześnie zraszając same kiełki. 
  • Produkcja w słoiku: Kiełki w słoiku należy wypłukać i zalać ciepłą przegotowaną wodą na kilka godzin (3-6h), kolejno odlać wodę, nasiona ponownie przepłukać, pozostawić w słoiku, nakryć słoik gazą, całość ustawić w ciepłym, nienasłonecznionym miejscu. Kiełki trzeba przepłukiwać i odlewać wodę dwa razy dziennie. Po ok. 5-7 dniach kiełki są gotowe do spożycia.
Stanowisko
słoneczne
Termin wysiewu pod osłony
cały rok
Zbiory
cały rok
No reviews

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.