Kiełki rzodkiewki 20 g
Nasiona na kiełki - rzodkiewka 20 g
Kiełki rzodkiewki 20 g
Nasiona na kiełki - rzodkiewka 20 g

Kiełki rzodkiewki, 20 g

491704[4]
3,90 zł
Brutto

Opakowanie: 20 g

Zapytaj o produkt
Kiełki rzodkiewki, 20 g

Kiełki rzodkiewki, 20 g

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Nasiona na kiełki rzodkiewki

Kiełki rzodkiewki (Raphanus sativus var. sativus) firmy W.Legutko. Kiełki są bogate w składniki odżywcze oraz enzymy i witaminy. Kiełki rzodkiewki stanowią dobre urozmaicenie i dekoracje różnorodnych dań np. kanapek, sałatek. Kiełki można hodować w słoiku lub na kiełkownicy. Domowa produkcja i zbiór kiełków może trwać nieprzerwanie cały rok. 

  • Produkcja na kiełkownicy:

Kiełki należy wypłukać i namoczyć 3-6 godzin w ciepłej, przegotowanej wodzie, następnie rozprowadzić cienką, równomierną warstwą na siatce naczynia. Do dolnego poziomu siatki należy dodać wody, w ciągu kolejnych kilku dni trzeba pamiętać o jej regularnym uzupełnianiu i wymianie, równocześnie zraszając same kiełki. 

  • Produkcja w słoiku:

Kiełki w słoiku należy wypłukać i zalać ciepłą przegotowaną wodą na kilka godzin (3-6h), kolejno odlać wodę, nasiona ponownie przepłukać, pozostawić w słoiku, nakryć słoik gazą, całość ustawić w ciepłym, nienasłonecznionym miejscu. Kiełki trzeba przepłukiwać i odlewać wodę dwa razy dziennie. Po ok. 4-5 dniach kiełki są gotowe do spożycia.

Stanowisko
słoneczne
Termin wysiewu pod osłony
cały rok
Zbiory
cały rok
No reviews

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.