Sałata Justyna, taśma 7 m
Sałata Justyna, taśma 7 m
Sałata Justyna, taśma 7 m
Sałata Justyna, taśma 7 m

Sałata Justyna, taśma 7 m

493616[8]
5,90 zł
Brutto

Cena za opakowanie 7 m.

Zapytaj o produkt
Sałata Justyna, taśma 7 m

Sałata Justyna, taśma 7 m

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Sałata Justyna, taśma- 7 m Lactuca sativa firmy W.Legutko, to bardzo uniwersalna odmiana przeznaczona do uprawy wiosennej, letniej i jesiennej w polu. Sałata Justyna ma duże (300-400 g) główki o jasnozielonych lisicach, dobrze znosi przymrozki do - 5°C. Cechą wyróżniającą tą odmianę jest bardzo długi okres przydatności konsumpcyjnej.

Stosowanie nasion rozmieszczonych na taśmie ułatwia i przyspiesza proces wysiewu. Rośliny od początku mają odpowiednie rozstawienie, co pozwala zaoszczędzić czas na przerzedzaniu siewek. Materiał, z którego wykonane są taśmy jest przyjazny dla środowiska, po przykryciu go ziemią i podlaniu rozpuszcza się. Taśmy należy ułożyć w rzędach co 20-30 cm, na głębokości 0,5-1 cm, przysypać ziemią i mocno podlać. Podczas uprawy nie dopuścić do nadmiernego przesuszenia taśmy. Sałata najlepiej rośnie na ziemi żyznej, wilgotnej, na stanowisku słonecznym. 

  • wysiew pod osłonami: marzec-maj lub sierpień
  • wysiew wprost do gruntu: marzec-maj lub lipiec 
  • wysadzanie na miejsce stałe: kwiecień - czerwiec lub sierpień, wrzesień
  • zbiór: od kwietnia do czerwca oraz od sierpnia do września 
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.