Mikoryza uniwersalna 100 ml, Biopon

Mikoryza uniwersalna 100 ml, Biopon

17008335
22,90 zł
Brutto

Opakowanie: 100 ml

Zapytaj o produkt
Mikoryza uniwersalna 100 ml, Biopon

Mikoryza uniwersalna 100 ml, Biopon

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Mikoryza uniwersalna 100 ml firmy Biopon to produkt typu szczepionka, odpowiedni do kwiatów, roślin ozdobnych i warzyw (m.in. pelargonii, róż, surfinni, roślin doniczkowych, krzewów ozdobnych, drzew liściastych, warzyw, drzew owocowych, truskawek i malin). Preparat działa w oparciu o wyjątkowe właściwości grzybów ekto- mikoryzowych. Grzyby mikoryzowe łączą się z korzeniami roślin i pozostają na nich przez całe życie rośliny, sprzyjając rozwojowi systemu korzeniowego, zapewniając lepszy dostęp do wody i substancji odżywczych zawartych w glebie. Rośliny zaszczepione grzybami mikoryzowymi są zdrowsze, bardziej odporne na choroby i szkodniki, wykazują większą tolerancję na skrajne temperatury.

Preparat w formie proszku zamknięty jest w butelce z zakrętką dzięki czemu unika się zawilgocenia produktu. Preparat nie musi być zużyty w całości przy pierwszym otwarciu opakowania.

  • Wydajność: 20 roślin
  • Stosowanie: wystarczy jedna aplikacja na całe życie rośliny

No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.