Nawóz bezpieczny trawnik Target 10 kg

Nawóz bezpieczny trawnik Target 10 kg, Target Natural

008359
64,99 zł
Brutto

Opakowanie: 10 kg

Zapytaj o produkt
Nawóz bezpieczny trawnik Target 10 kg, Target Natural

Nawóz bezpieczny trawnik Target 10 kg, Target Natural

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Bezpieczny trawnik, to nawóz  do trawy na bazie kompostu w formie granulatu. Preparat jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz młodych roślin. Utrzymuje wilgoć i przywraca życie biologiczne gleby. Produkt 100% naturalny. 

Ten łagodny nawóz powstały z kompostowanej masy roślinnej (owocowo-warzywnej) stanowi doskonałe źródło materii organicznej. Jego stosowanie nie wiąże się z ryzykiem przenawożenia i jest w pełni bezpieczne dla młodych, rozwijających się roślin. Zawiera biologicznie aktywne substancje stymulujące wzrost, rozwój pędów oraz korzeni roślin. Wszystkie niezbędne makro i mikroelementy są łatwo przyswajalne. Gleba pozostaje bardziej użyźniona, przewiewna i pulchna.

Skład:

  • (N) całk. 3% w tym organiczny 2,8% Fosfor (P 0 ) 3% 2 5 Potas (K 0) 6% 2 Ponadto zawiera Ca, Mg, Fe, Mn

Naturalnie skuteczne. Gama produktów Target Natural została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń opartych o kombinacje substancji występujących w naturze, które skutecznie eliminują szkodniki i pasożyty atakujące nasze rośliny. Rosnąca świadomość ekologiczna i zaostrzające się wymogi prawne zmuszają producentów do inwestycji w badania nad produktami, które spełnią wymagania konsumenta, a jednocześnie pozostaną w 100% bezpieczne dla środowiska. To właśnie gwarantują produkty firmy Target.

Zastosowanie:
trawnik
Rodzaj nawozu
granulowane
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.