Kretomax odstrasza krety i nornice 250 ml

Kretomax odstrasza krety i nornice 250 ml

5693
Obecnie brak na stanie
29,90 zł
Brutto

Cena za opakowanie 250 ml.

Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).

Zapytaj o produkt
Kretomax odstrasza krety i nornice 250 ml

Kretomax odstrasza krety i nornice 250 ml

Akceptuję zasady polityki prywatności  


 

Kretomax odstrasza krety i nornice, to repelent w postaci koncentratu, do stosowania po rozcieńczeniu z wodą jako oprysk, wykorzystujący wyczulony węch zwierząt. Środek pozwala odstraszyć krety na placach zabaw, ścieżkach między blokami, kortach tenisowych, pasach startowych lotnisk oraz konstrukcjach ziemnych i nasypach kolejowych. Preparat ma w składzie wyciąg z lawendy (substancja aktywna), czosnku pospolitego (wzmacnia zapach preparatu) oraz rącznika pospolitego (jest nośnikiem zapachów). Roztwór olejków z preparatu przedostaje się wraz z wodą do gleby, przenika do korytarzy kretów i nornic, dodatkowo pokrywając zapachem organizmy będące ich pożywieniem. Kretomax działa na dwa zmysły: powonienia i smaku, zmuszając krety i nornice do opuszczenia opryskanego terenu. Wystarcza do 250 mtrawnika.

Uwaga: Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi produktu.

Środek zwalcza:
krety
nornice
Jak stosować:
przez oprysk
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.