4Roach Gel na mrówki 5 g

4Roach Gel na mrówki 5 g

010215
33,99 zł
Brutto

Cena za opakowanie 5 g.

Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).

Zapytaj o produkt
4Roach Gel na mrówki 5 g

4Roach Gel na mrówki 5 g

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

4Roach Gel żel na mrówki, to preparat w formie skoncentrowanego żelu przeznaczony do walki z mrówkami i innymi owadami biegającymi. Przy normalnym poziomie inwazji owadów 5 g środka wystarcza do ochrony powierzchni 50 m2 . W przypadku większego problemu dawkę należy podwoić lub powtórzyć zabieg. Preparat przeznaczony jest do stosowania w zamkniętych pomieszczeniach, w miejscach bez dostępu światła i źródeł ciepła. Efekty działania preparatu widać już po 4 godzinach, a pełna skuteczność po 3 dniach.

Żel należy nanosić w ilości 0,1 g/m2 , co odpowiada 1 kropli o średnicy 5-7 mm lub w formie cienkiego paska żelu o długości 3-5 cm, na ścieżki, którymi poruszają się mrówki- w zakamarkach, pęknięciach, szczelinach, wzdłuż listwy podłogowej lub za urządzeniami gospodarstwa domowego. 

Uwaga: Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi produktu.

Środek zwalcza:
karaczany
karaluchy
mrówki
owady biegające
prusaki
rybiki cukrowe (srebrzyki)
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.