Down-Control Max na owady biegające 300 ml, Target

Down-Control Max na owady biegające 300 ml, Target

009547
15,90 zł
Brutto

Cena za opakowanie 300 ml.

Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).

Zapytaj o produkt
Down-Control Max na owady biegające 300 ml, Target

Down-Control Max na owady biegające 300 ml, Target

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Down-Control Max Spray na owady biegające, to preparat w postaci sprayu do stosowania w pomieszczeniach, działa na prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki faraona i inne. Opakowanie wyposażone jest w wygodny i precyzyjny dozownik. Preparat świetnie sobie radzi na powierzchniach gładkich (glazura, szkło, metal).

Miejsca gromadzenia się i gnieżdżenia owadów (dolne partie ścian, szpary, szczeliny) należ spryskać z odległości ok. 30 cm. Zabieg zaleca się zacząć od najdalszej części pomieszczenia i przemieszczać się w kierunku wyjścia. Zabieg w pomieszczeniu o powierzchni 2m2 powinien trwać ok. 30 sekund. Pomieszczenie należy zostawić zamknięte na 1-2 godziny, następnie dokładnie wywietrzyć przez godzinę. Po skończonym oprysku konieczne jest umycie rąk i twarzy wodą z mydłem.  

Uwaga: Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi produktu.

Środek zwalcza:
karaluchy
mrówki faraona
prusaki
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.