Biosept Active koncentrat 12 ml, Target Natural

Biosept Active koncentrat 12 ml, Target Natural

006874
19,90 zł
Brutto

Cena za opakowanie 12 ml.

Zapytaj o produkt
Biosept Active koncentrat 12 ml, Target Natural

Biosept Active koncentrat 12 ml, Target Natural

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Naturalnie skuteczne. Gama produktów Target Natural została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń opartych o kombinacje substancji występujących w naturze, które skutecznie eliminują szkodniki i pasożyty atakujące nasze rośliny. Rosnąca świadomość ekologiczna i zaostrzające się wymogi prawne zmuszają producentów do inwestycji w badania nad produktami, które spełnią wymagania konsumenta, a jednocześnie pozostaną w 100% bezpieczne dla środowiska. To właśnie gwarantują produkty firmy Target.

Biosept Active koncentrat, to skoncentrowany stymulator wzrostu przeznaczony do roślin kwitnących oraz owoców i warzyw. Preparat zawiera ekstrakt z grejpfruta, który ma naturalne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne dzięki czemu wspiera naturalną odporność roślin na choroby. Biosept Active działa już po pierwszym oprysku przyspieszając wzrost roślin, stymulując ukorzenienie, zapewniając obfite kwitnienie a co z tym idzie pozwala cieszyć się pięknie kwitnącymi roślinami oraz zdrowymi warzywami i owocami. Środek nie ma okresu karencji dlatego można go bezpiecznie stosować przez cały sezon.

Środek zwalcza:
choroby bakteryjne
choroby grzybowe
Zastosowanie:
owoce
rośliny ozdobne
warzywa
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.