Emulpar tuje i iglaki 250 ml, Target Natural

Emulpar tuje i iglaki 250 ml, Target Natural

007444
45,99 zł
Brutto

Opakowanie: 250 ml

  • eliminuje: mszyce, przędziorki, miseczniki
  • ogranicza liczebność: wciornastków, wełnowców, mączlika szklarniowego
  • zabezpiecza przed: brązowieniem wczesnowiosennym i późnozimowym

Zapytaj o produkt
Emulpar tuje i iglaki 250 ml, Target Natural

Emulpar tuje i iglaki 250 ml, Target Natural

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Naturalnie skuteczne. Gama produktów Target Natural została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń opartych o kombinacje substancji występujących w naturze, które skutecznie eliminują szkodniki i pasożyty atakujące nasze rośliny. Rosnąca świadomość ekologiczna i zaostrzające się wymogi prawne zmuszają producentów do inwestycji w badania nad produktami, które spełnią wymagania konsumenta, a jednocześnie pozostaną w 100% bezpieczne dla środowiska. To właśnie gwarantują produkty firmy Target.

Emulpar tuje i iglaki, to naturalny środek o wysokiej skuteczności do stosowania przez cały okres wegetacji, nie wymagający stosowania karencji, odporny na zmywanie. Preparat przeznaczony jest do fizycznego eliminowania mszyc, przędziorków oraz miseczników. Pokrywa szkodniki cienką, lepką warstwą, która utrudnia oddychanie i poruszanie się, co w rezultacie prowadzi do ich obumarcia. Preparat może być również stosowany do zabezpieczania roślin iglastych przed brązowieniem wczesnowiosennym i późnozimowym. 

Środek zwalcza:
miseczniki
mszyce
przędziorki
Zastosowanie:
tuje i iglaki
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.