Lista produktów marki Protect Garden

Opakowanie: 100 ml preparat grzybobójczy, zapobiega bądź zwalcza choroby odkaża glebę zastosowanie na rośliny ozdobne i jadalne Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
36,90 zł
Opakowanie: 15 ml preparat grzybobójczy, zapobiega bądź zwalcza choroby odkaża glebę zastosowanie na rośliny ozdobne i jadalne Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Opakowanie: 100 ml koncentrat do rozcieńczania i stosowania w formie oprysku zwalcza szkodniki (mszyce, tarczniki i inne) na roślinach ozdobnych i wybranych warzywach bezpieczny dla owadów pożytecznych inteligentna ochrona Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Opakowanie: 50 ml koncentrat do rozcieńczania z wodą i stosowania w formie oprysku zwalcza szkodniki (mszyce, tarczniki i inne) na roślinach ozdobnych i niektórych warzywach bezpieczny dla owadów pożytecznych inteligentna ochrona Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
37,99 zł
Opakowanie: 1 litr gotowy do użycia środek owadobójczy ochrona roślin ozdobnych, sadowniczych i warzyw preparat zwalcza: mszyce, skoczki, mączliki szklarniowe, miseczniki tujowca, czerwce
Na choroby

Fungimat AL 1l Protect Garden

372050
51,90 zł
Opakowanie: 1 l  tworzy na powierzchni liści warstwę ochronną  zwalcza infekcje od środka  gotowy do użycia w postaci sprayu  zawiera dwie substancje czynne działające od wewnątrz i zewnątrz rośliny  Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.