Środki na komary i kleszcze

Skuteczne środki przeciw komarom

W naszym sklepie online znajdziesz szereg preparatów na komary, dedykowanych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W sezonie letnim warto mieć w zanadrzu dobry spray na komary, który zastosujesz przed każdym spacerem czy odpoczynkiem nad wodą. Szczególnej ochrony wymagają najmłodsi, dlatego dostarczamy bezpieczne środki przeznaczone właśnie dla nich. Będą to specjalne naklejki i plastry odstraszające komary a także preparaty w aerozolu. Kiedy problem owadów dotyczy pomieszczeń, warto rozważyć zakup urządzenia na komary, które podłączone do prądu, stanowi skuteczną ochronę. Taki produkt działa szybko i posiada możliwość zamówienia wymiennych wkładów.

Oprysk na komary i kleszcze

Jeśli posiadasz ogród, w którym mierzysz się z uciążliwą obecnością komarów a także obawiasz się kleszczy w bezpośrednim otoczeniu domu, warto przeprowadzić profesjonalny oprysk. Możesz go wykonać samodzielnie, zaopatrując się w odpowiedni środek (zawierający m.in. odstraszające olejki eteryczne) i postępując zgodnie z załączoną instrukcją. Istnieją preparaty, które np. wygodnie podłączysz do węża ogrodowego, by za jego pomocą sprawnie i szybko wykonać oprysk. Takie działania znacząco zmniejszają populację obecnych komarów i kleszczy, co przekłada się na większy komfort przebywania na danej przestrzenni. Warto zastosować w okolicy altany, tarasu i wszędzie tam gdzie lubimy odpoczywać.

Mugga - profesjonalne preparaty na komary i kleszcze

Mugga to bardzo znana i ceniona za swoją skuteczność marka środków na komary i kleszcze. Oferowane preparaty przeznaczone do walki z tropikalnymi komarami, doskonale sprawdzają się nawet w warunkach ekstremalnych. Jeśli w Twoim mniemaniu wszystko zawiodło, zachęcamy do wypróbowania produktów tej marki. Dostępne są spraye dla dorosłych oraz dla dzieci. Warto posiadać je w swojej apteczce.

Target na kleszcze 60 ml, Target
Nie wszystkie warianty są dostępne
Środki na komary i kleszcze

Target na kleszcze, Target

Target
21,90 zł
Cena za wybrane opakowanie. Wybierz opakowanie z listy poniżej.  Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki na komary i kleszcze

Oprysk przeciw komarom i kleszczom Bagosel 100EC

044463
72,90 zł
Opakowanie: 250 ml Koncentrat do rozcieńczania z wodą Zwalcza komary, meszki, kleszcze i muchy Do stosowania w parkach, ogrodach, terenach rekreacyjnych
Środki na komary i kleszcze

Naklejki na komary dla dzieci, Expel

Expel
248946
14,99 zł
 Opakowanie: 8 sztuk nasączone olejkami eterycznymi działają do 4 godzin na ubranie lub wózek
Pokazano 1-30 z 30 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.