Profesjonalne środki ochrony roślin

Środki ochrony roślin to specjalistyczne preparaty mające na celu zarówno profilaktykę jak i zwalczanie chorób i pasożytów, które pogarszają kondycję roślin. Oferujemy środki dedykowane na określone szkodniki, konkretne objawy i dolegliwości. Wraz z preparatem, dostarczamy obszerną instrukcję oraz wskazówki odnośnie prawidłowego stosowania. Wśród propozycji znajdą Państwo gotowe do użycia środki, jak i granulaty do rozpuszczania w wodzie.

Kondycja naszych roślin i upraw nieustannie narażona jest na niekorzystne czynniki środowiskowe, a także liczne choroby czy szkodniki. Nawet największy wysiłek związany z pielęgnacją ogrodu może okazać się niewystarczający, jeśli nie zadbamy o odpowiednią profilaktykę. Stosowanie profesjonalnych środków ochrony roślin pozwala na znaczne zmniejszenie ryzyka wystąpienia poważnych chorób i konsekwencji z tym związanych. Warto zatem swoje działania zacząć od podstaw, czyli zapewnienia roślinom dostatecznej ochrony. Pozwoli to zyskać spokój i radość z posiadania pięknego i zdrowo wyglądającego ogrodu.

Sklep ze środkami ochrony roślin

Oferujemy szeroką gamę skutecznych produktów znanych i cenionych marek. Środki ochrony roślin zostały w sposób przejrzysty podzielone na trzy obszary działania.

  • ekologiczne,
  • naturalne,
  • profesjonalne.

Każdy z nich to nie lada bolączka każdego właściciela ogródka. Im większe uprawy i różnorodność posiadanej hodowli, tym większe doświadczenia i co za tym idzie potrzeby w tym zakresie. Oferowane preparaty są jasno przypisane określonej grupie roślinności i posiadają obszerną instrukcję użytkowania. Ważne jest by postępować zgodnie z wskazówkami i zachować niezbędne środki ostrożności podczas wykonywanych oprysków.

Naturalne środki ochrony roślin

Organiczne metody pielęgnacji ogrodu zyskują coraz większą popularność – głównie za sprawą rosnącej świadomości odpowiedzialności za środowisko i przyrodę, ale także ze względu na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo ich stosowania. Nasz sklep ze środkami ochrony roślin oferuje produkty:

  • ekologiczne,
  • naturalne,
  • profesjonalne.

Wspomogą Twoją codzienną pracę i pozwolą pozbyć się niechcianych szkodników w sposób zgodny ze zrównoważonym rozwojem roślinności.

Mospilan 20 SP zwalcza ćmę bukszpanową 10 g, Target Mospilan 20 SP zwalcza ćmę bukszpanową 10 g, Target 2
Nie wszystkie warianty są dostępne
13,99 zł
Opakowanie: 2,4 g / 10 g zwalcza szkodniki na bukszpanie chroni bukszpan przed gąsienicami skuteczny i szybki w działaniu Cena za wybrane opakowanie. Wybierz opakowanie z listy poniżej.  Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
42,90 zł
Opakowanie: 200 ml w 100% naturalny, bezpieczny dla środowiska zawiera kwas mlekowy (<10%) może być stosowany na kostce, elewacjach, nagrobkach, trawniku Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
18,90 zł
Opakowanie: 500 ml preparat gotowy do użycia do użytku na kostkę brukową, mury czy nagrobki Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Opakowanie: 750 ml Środek owadobójczy Gotowy do użycia spray Przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących Krótki okres karencji Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).>
Opakowanie: 500 ml preparat w formie koncentratu (1:4 wody) 500 ml starczy na 2 l cieczy użytkowej  do użytku na kostkę brukową, mury czy nagrobki Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Na choroby

Zaprawa nasienna 20 ml Vitacet

538059
12,90 zł
Opakowanie: 20 ml naturalny preparat bezpieczny dla ludzi i zwierzą zabezpiecza przed chorobami i szkodnikami
Karate Gold owoce, warzywa 100 ml, Target
Obecnie brak na stanie
Środki ochrony roślin

Karate Gold owoce, warzywa 100 ml, Target

007314
35,90 zł
Opakowanie: 100 ml zwalcza szkodniki roślin ozdobnych, warzyw i owoców działa kontaktowo i żołądkowo stosowany z opryskiwaczem ręcznym Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Karate Gold tuje i iglaki 250 ml, Target
Obecnie brak na stanie
Środki ochrony roślin

Karate Gold tuje i iglaki 250 ml, Target

007505
64,69 zł
Opakowanie: 250 ml działanie ukierunkowane na tujach i iglakach zwalcza groźne szkodniki natychmiastowy efekt Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
10,99 zł
Opakowania do wyboru: 2,5 ml = 6 litrów oprysku 5 ml = 25 litrów oprysku 20 ml = 100 litrów oprysku 50 ml  = 250 litrów oprysku 100 ml = 500 litrów oprysku Wysoka skuteczność w zwalczaniu mszyc, stonki ziemniaczanej, wciornastki, śmietki i różnego rodzaju gąsienic Stosować przy użyciu ręcznych opryskiwaczy Wybierz opakowanie z listy poniżej....
25,99 zł
Pojemność: 750 ml 100% naturalny | brak okresu karencji ogranicza występowanie chorób grzybowych tj. szarej pleśni czy mączniaka odpowiedni do roślin ozdobnych, warzyw i owoców
23,99 zł
Opakowanie: 750 ml naturalny środek, który zapobiega chorobom grzybowym zwalcza m.in. szarą pleść i mączniaka prawdziwego działa mechanicznie - nie chemicznie
Opakowanie: 100 ml preparat grzybobójczy, zapobiega bądź zwalcza choroby odkaża glebę zastosowanie na rośliny ozdobne i jadalne Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Pokazano 1-30 z 116 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.