Profesjonalne środki ochrony roślin

Środki ochrony roślin to specjalistyczne preparaty mające na celu zarówno profilaktykę jak i zwalczanie chorób i pasożytów, które pogarszają kondycję roślin. Oferujemy środki dedykowane na określone szkodniki, konkretne objawy i dolegliwości. Wraz z preparatem, dostarczamy obszerną instrukcję oraz wskazówki odnośnie prawidłowego stosowania. Wśród propozycji znajdą Państwo gotowe do użycia środki, jak i granulaty do rozpuszczania w wodzie.

Kondycja naszych roślin i upraw nieustannie narażona jest na niekorzystne czynniki środowiskowe, a także liczne choroby czy szkodniki. Nawet największy wysiłek związany z pielęgnacją ogrodu może okazać się niewystarczający, jeśli nie zadbamy o odpowiednią profilaktykę. Stosowanie profesjonalnych środków ochrony roślin pozwala na znaczne zmniejszenie ryzyka wystąpienia poważnych chorób i konsekwencji z tym związanych. Warto zatem swoje działania zacząć od podstaw, czyli zapewnienia roślinom dostatecznej ochrony. Pozwoli to zyskać spokój i radość z posiadania pięknego i zdrowo wyglądającego ogrodu.

Sklep ze środkami ochrony roślin

Oferujemy szeroką gamę skutecznych produktów znanych i cenionych marek. Środki ochrony roślin zostały w sposób przejrzysty podzielone na trzy obszary działania.

  • ekologiczne,
  • naturalne,
  • profesjonalne.

Każdy z nich to nie lada bolączka każdego właściciela ogródka. Im większe uprawy i różnorodność posiadanej hodowli, tym większe doświadczenia i co za tym idzie potrzeby w tym zakresie. Oferowane preparaty są jasno przypisane określonej grupie roślinności i posiadają obszerną instrukcję użytkowania. Ważne jest by postępować zgodnie z wskazówkami i zachować niezbędne środki ostrożności podczas wykonywanych oprysków.

Naturalne środki ochrony roślin

Organiczne metody pielęgnacji ogrodu zyskują coraz większą popularność – głównie za sprawą rosnącej świadomości odpowiedzialności za środowisko i przyrodę, ale także ze względu na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo ich stosowania. Nasz sklep ze środkami ochrony roślin oferuje produkty:

  • ekologiczne,
  • naturalne,
  • profesjonalne.

Wspomogą Twoją codzienną pracę i pozwolą pozbyć się niechcianych szkodników w sposób zgodny ze zrównoważonym rozwojem roślinności.

Środki ochrony roślin

Avans RTU zwalcza chwasty 1000 ml, Target

Target
007406
34,99 zł
Opakowanie: 1000 ml zwalcza chwasty z korzeniami gotowy do użycia stosować przez oprysk wystarcza na ok. 40 m2 Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki ochrony roślin

Amistar 250 SC zwalcza choroby warzyw, Target

Target
12,99 zł
Opakowanie: 5 ml / 25 ml przeciwdziała chorobom grzybowym poprawia jakość zbiorów prosty w użyciu Wybierz opakowanie z listy poniżej. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki ochrony roślin

Effect 24 H 680 EC na chwasty, mech, Target

Target
27,99 zł
Opakowanie: 50 ml / 150 ml / 500 ml / 1000 ml Zwalcza chwasty i mech w ogrodzie Pełen efekt widoczny już po 24 h Nie zawiera glifosatu Naturalna substancja aktywna Bezpieczny dla gleby Wybierz opakowanie z listy poniżej. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
11,99 zł
Opakowanie: 2,4 g / 10 g zwalcza szkodniki na bukszpanie chroni bukszpan przed gąsienicami skuteczny i szybki w działaniu Cena za wybrane opakowanie. Wybierz opakowanie z listy poniżej.  Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Opakowanie: 75 ml / 250 ml / 1000 ml środek chwastobójczy w postaci koncentratu do zwalczania chwastów rocznych i wieloletnich, jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych Wybierz opakowanie z listy poniżej. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki ochrony roślin

Revus 250 SC zwalcza choroby warzyw 5 ml, Target

Target
007475
14,50 zł
Opakowanie: 5 ml zwalcza choroby grzybowe odporny na zmywanie działa wgłębnie i powierzchniowo Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
33,99 zł
Opakowanie: 750 ml Środek owadobójczy Gotowy do użycia spray Przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących Krótki okres karencji Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).>
Starane Trawniki zwalcza chwasty 250 ml, Target Starane Trawniki zwalcza chwasty 250 ml, Target 2
Nie wszystkie warianty są dostępne
Środki ochrony roślin

Starane Trawniki zwalcza chwasty, Target

Target
20,99 zł
Opakowanie: 20 ml / 100 ml / 250 ml zwalcza dwuliścienne chwasty na trawniku idealne do stosowania na boiskach sportowych i polach golfowych bezpieczny dla trawnika Wybierz opakowanie z listy poniżej. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Switch 62,5 WG owoce, warzywa 4 g, Target
Nie wszystkie warianty są dostępne
Środki ochrony roślin

Switch 62,5 WG owoce, warzywa, Target

Target
12,99 zł
Opakowania do wyboru:  4 g - na 4,8 litra wody 20 g - na 25 litrów wody skuteczna ochrona i zwalczanie szarej pleśni ochrona owoców i warzyw łatwe stosowanie Wybierz opakowanie z listy poniżej. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Dicotex 202SL na chwasty w...
Obecnie brak na stanie
19,99 zł
Opakowanie: 50 ml / 100 ml zwalcza dwuliścienne chwasty na trawniku idealne do stosowania na boiskach sportowych i polach golfowych bezpieczny dla trawnika Wybierz opakowanie z listy poniżej. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Signum 33 WG wiśnia, borówka, orzech 10 g, Target
Obecnie brak na stanie
Środki ochrony roślin

Signum 33 WG wiśnia, borówka, orzech 10 g, Target

Target
003811
18,25 zł
Opakowanie: 10 g (na 15 litrów wody) zwalcza choroby grzybowe roślin działanie systemiczne, krążąc z sokami szerokie spektrum działania Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Karate Gold tuje i iglaki 250 ml, Target
Obecnie brak na stanie
Środki ochrony roślin

Karate Gold tuje i iglaki 250 ml, Target

Target
007505
64,69 zł
Opakowanie: 250 ml działanie ukierunkowane na tujach i iglakach zwalcza groźne szkodniki natychmiastowy efekt Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki ochrony roślin

Switch 62,5 WG rośliny ozdobne 4 g, Target

Target
005204
12,99 zł
Opakowanie: 4 g długotrwałe działanie grzybobójcze łatwy w użyciu Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Karate Zeon 050 CS owoce, warzywa 20 ml, Target Karate Zeon 050 CS owoce, warzywa 20 ml, Target 2
Nie wszystkie warianty są dostępne
Środki ochrony roślin

Karate Zeon 050 CS owoce, warzywa, Target

Target
9,99 zł
Opakowania do wyboru: 2,5 ml = 6 litrów oprysku 5 ml = 25 litrów oprysku 20 ml = 100 litrów oprysku 50 ml  = 250 litrów oprysku 100 ml = 500 litrów oprysku Wysoka skuteczność w zwalczaniu mszyc, stonki ziemniaczanej, wciornastki, śmietki i różnego rodzaju gąsienic Stosować przy użyciu ręcznych opryskiwaczy Wybierz opakowanie z listy poniżej....
Środki ochrony roślin

Scorpion 325 SC owoce, warzywa 10 ml, Target

Target
008168
19,99 zł
Opakowanie: 10 ml koncentrat (na 15 litrów wody) stosowany w formie oprysku działanie grzybobójcze wysoka skuteczność Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki ochrony roślin

Topas 100 EC - Zwalcza Mączniaki - 5 ml, Target

Target
006263
12,99 zł
Opakowanie: 5 ml lider w zwalczaniu mączniaka prawdziwego środek grzybobójczy w formie koncentratu (na 20 litrów wody) Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki ochrony roślin

Scorpion 325 SC - ochrona iglaków - 10 ml, Target

Target
009387
19,99 zł
Opakowanie: 10 ml szerokie spektrum prewencji szybki efekt hamuje i zapobiega rozwojowi chorób Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki ochrony roślin

Floramite 240SC zwalcza przędziorki 5 ml Target

011274
31,99 zł
Opakowanie: 5 ml skutecznie zwalcza przędziorki zwalcza jaja, larwy oraz osobniki dorosłe działanie powierzchniowe oraz kontaktowe krótki czas karencji  Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki ochrony roślin

Topas 100 EC jabłoń, grusza, winorośl 20 ml, Target

Target
006270
23,99 zł
Opakowanie: 20 ml zwalcza choroby grzybowe skuteczny na mączniaka prawdziwego działa zapobiegawczo i interwencyjnie Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
19,90 zł
Opakowanie: 20 ml skutecznie zwalcza przędziorki i szpeciele działa na wszystkie stadia ruchome działanie powierzchniowe oraz kontaktowe Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Pokazano 1-30 z 75 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.