Konewki ogrodowe

Oferujemy konewki ogrodowe, niezbędne podczas podlewania roślin. Dostępne w różnych modelach i kolorach. Wyposażone w sitka na zakończeniach, ułatwiające równomierne podlewanie. Wysoka jakość wykonania.

Dobrym wyborem do amatorskiego ogrodu okaże się uniwersalna plastikowa konewka o pojemności 3 l lub 10 l w kolorze zielonym. Egzemplarze tego typu są wygodne w codziennym użytkowaniu za sprawą poręcznego uchwytu oraz zdejmowanej końcówki, którą można usunąć, jeśli myślisz o intensywniejszym podlewaniu. Niedroga i wygodna, z pewnością znajdzie zastosowanie w niejednym ogrodzie.

Którą konewkę do ogrodu wybierzesz?

Na zakup czekają również srebrne konewki Classico wykonane z tworzyw sztucznych. To wybór dla osób lubiących konkretne rozwiązania w klasycznej odsłonie. Pojemniki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wytrwać długie lata regularnego stosowania. Konewki ogrodowe pokryto dodatkowo specjalną powłoką przeciwsłoneczną, która chroni powierzchnię przed blaknięciem. Dzięki temu nie tylko nie popęka, ale będzie też prezentować się jak nowa jeszcze długo po zakupie.

Do stosowania oprysków rekomendujemy z kolei dozowniki do nawozów, które pozwalają wygodnie, szybko i bezpiecznie zasilić rośliny dolistne. Za sprawą dodatkowych rozwiązań, takich jak nakładka na wąż ogrodowy, dozownik można stosować w dowolnie wybrany przez siebie sposób.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.