Nasiona warzyw

Samodzielna uprawa warzyw

Uprawa własnych warzyw i owoców od nasionka przynosi wiele radości i satysfakcji. Jej efektem mają być zdrowe, w pełni kontrolowane przez nas plony, które finalnie trafiają do naszej kuchni, spiżarki oraz przetworów. Używając warzyw z własnego ogrodu mamy pewność iż nie są one skażone szkodliwymi środkami. Do pielęgnacji rozwijających się sadzonek możemy stosować nawozy w pełni naturalne i bezpieczne.

W naszym sklepie online znajdziesz bogatą ofertę różnych gatunków warzyw, zarówno tych popularnych, jak i tych mniej znanych. Stawiamy na sprawdzoną i cenioną w branży markę Legutko. Dobrej jakości nasiona warzyw to podstawa sukcesu i udane plony. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, będą to tradycyjne nasiona do wysiewu oraz szeroka oferta nasion na taśmie. To wygodna alternatywa, która jest niezwykle szybka i praktyczna w użyciu. Nasiona bowiem znajdują się w optymalnych odstępach, a sama taśmy, będąca ich nośnikiem, rozkłada się w podłożu.

Najpopularniejsze nasiona warzyw

Jeśli zastanawiasz się nad tym od czego rozpocząć swoją przygodę z ogródkiem warzywnym, zacznij od najpopularniejszych gatunków warzyw. Z pewnością będą to np. marchewki, pietruszki, rzodkiewki, szczypiorek, ogórki, buraki, cebula. Wysiewając taką gamę roślin, zapewniasz sobie dostęp do często używanym w codziennej kuchni warzyw - zdrowej porcji witamin.

W ofercie sklepu znajdziesz także szereg akcesoriów, bardzo pomocnych podczas wysiewu nasion. Będą to specjalistyczne podłoża, odpowiednio lekkie i przepuszczalne, doniczki i wielodoniczki, ukorzeniacze. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Pokazano 1-30 z 176 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.