Środki na mrówki

Mrówki w ogrodzie to dość popularne zjawisko, ale gdy ich ilość nadmiernie wzrasta, zaczynają one stanowić poważne zagrożenie dla roślin. W takim wypadku, a także kiedy zaczynają przedostawać się do wnętrza domu, należy rozpocząć skuteczne zwalczanie. Do tego celu będzie potrzebny odpowiedni preparat na mrówki.

Jakie szkody powodują mrówki?

  • niszczenie bulw, kłączy
  • niszczenie trawników
  • przesuszanie ziemi
  • uszkadzanie owoców
  • wspieranie mszyc (chronienie ich przenoszenie na inne rośliny)

Proszek na mrówki, trutka i inne środki

W wielu przypadkach konieczne jest podjęcie radykalnych kroków i zastosowanie środków chemicznych. Decydując się na takie rozwiązanie, koniecznie zapoznaj się z informacjami na opakowaniu, by poznać wszelkie możliwe zagrożenia i środki ochronne.

Jak działają pułapki na mrówki

W naszej ofercie znajdziesz także specjalne pułapki na mrówki, które są sprytnym i skutecznym rozwiązaniem. Wewnątrz plastikowego opakowania znajduje się niewielka ilość trucizny, którą pojedyncze mrówki mogą przetransportować do głównego gniazda. W rezultacie zwalczamy całą kolonię.

Które rozwiązanie będzie odpowiednie w Twoim ogrodzie?

Zanim zrobisz pierwszy krok ku ograniczeniu liczebności mrówek w ogrodzie, poznaj wszystkie dostępne możliwości. W niektórych sytuacjach wystarczającym rozwiązaniem okaże się rozsypanie specjalnego proszku. W innych przypadkach dobrze będzie zdecydować się na pułapkę na mrówki. Wybór jednego albo drugiego zawsze należy poprzedzić dokładnym zapoznaniem się z opisem przedmiotu. To producent danego środka najlepiej wie, w jakich okolicznościach należy go stosować i w jaki sposób chronić się przed niepożądanym działaniem chemii.

Gdy mrówek jest zbyt wiele, powiedz im stanowcze "NIE"

Mrówki w ogrodzie mogą być pożyteczne — użyźniają glebę, wzbogacają ziemię o cenne pierwiastki, biorą udział w roznoszeniu nasion. Ale gdy zauważymy, że jest ich zbyt wiele, konieczne może okazać się sięgnięcie po radykalne rozwiązania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie szkody w ogrodzie mogą spowodować te owady, dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę proszków, trutek oraz pułapek. Sprawdź dostępne rozwiązania!

Ants Control Max na mrówki Ants Control Max na mrówki 2
Nie wszystkie warianty są dostępne
Środki na mrówki

Tuba na mrówki Ants Control

12,90 zł
Cena za wybrane opakowanie. Wybierz opakowanie z listy poniżej.  Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki na mrówki

4Roach Gel na mrówki 5 g

010215
33,99 zł
Cena za opakowanie 5 g. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.