Praca w ogrodzie

Gromadzimy tutaj produkty i akcesoria dla każdego kto posiada swój własny ogród, czy balkon. Wśród nich niezbędne narzędzia ręczne, umożliwiające wygodną pracę z roślinami i drzewkami. Szeroka gama sekatorów, nożyc i pił do gałęzi, a także praktyczne grabki, pazurki oraz motyczki. W przydomowym warsztacie przydadzą się z pewnością łopaty, szpadle, grabie oraz siekiery. Wszystko, starannie wyselekcjonowane, znajdziecie w naszej ofercie. Elementarną sprawą i ważną pracą ogrodową jest jego właściwe nawadnianie. Wszystkie niezbędne akcesoria, tj. węże ogrodowe, złączki, zraszacze czy prowadnice odnajdziecie zebrane w jednym miejscu. Zapraszamy również do zaopatrywania się w środki do uprawy i ochrony roślin, tak ważne do codziennej pielęgnacji. Każda praca w ogrodzie powinna być bezpieczna, dlatego nie zapomnijcie także o rękawiczkach i odzieży ochronnej.

54,90 zł
Pojemność: 3 litry Idealny do siania trawy, nawożenia, czy rozprowadzania innych materiałów sypkich w ogrodzie. Wysokiej jakości tworzywo.
Narzędzia ogrodowe ręczne

Wyrywacz do chwastów Cellfast

602997
199,99 zł
narzędzie do wyrywania chwastów wygodny uchwyt, regulowana długość trzonka pazury ze stali nierdzewnej
Pokazano 1-30 z 213 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.