Praca w ogrodzie

Gromadzimy tutaj produkty i akcesoria dla każdego kto posiada swój własny ogród, czy balkon. Wśród nich niezbędne narzędzia ręczne, umożliwiające wygodną pracę z roślinami i drzewkami. Szeroka gama sekatorów, nożyc i pił do gałęzi, a także praktyczne grabki, pazurki oraz motyczki. W przydomowym warsztacie przydadzą się z pewnością łopaty, szpadle, grabie oraz siekiery. Wszystko, starannie wyselekcjonowane, znajdziecie w naszej ofercie. Elementarną sprawą i ważną pracą ogrodową jest jego właściwe nawadnianie. Wszystkie niezbędne akcesoria, tj. węże ogrodowe, złączki, zraszacze czy prowadnice odnajdziecie zebrane w jednym miejscu. Zapraszamy również do zaopatrywania się w środki do uprawy i ochrony roślin, tak ważne do codziennej pielęgnacji. Każda praca w ogrodzie powinna być bezpieczna, dlatego nie zapomnijcie także o rękawiczkach i odzieży ochronnej.

Siewnik ręczny ogrodowy 3 L
Obecnie brak na stanie
54,90 zł
Pojemność: 3 litry Idealny do siania trawy, nawożenia, czy rozprowadzania innych materiałów sypkich w ogrodzie. Wysokiej jakości tworzywo.
Narzędzia ogrodowe ręczne

Pikownik ogrodniczy Green Star

461224
11,99 zł
Opakowanie: 1 sztuka pomocny przy wiosennych pracach ogrodniczych  idealny do pikowania 
Narzędzia ogrodowe ręczne

Wyrywacz do chwastów Cellfast

602997
199,99 zł
narzędzie do wyrywania chwastów wygodny uchwyt, regulowana długość trzonka pazury ze stali nierdzewnej
Pokazano 1-30 z 252 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.