Doniczki i wielodoniczki produkcyjne

Doniczki i wielodoniczki produkcyjne służą do samodzielnej uprawy roślin od nasionka czy małej sadzonki. Pozwalają na wygodną rozsadę. Niezbędne dla wszystkich miłośników własnych upraw warzyw, owoców czy kwiatów.

Ekologiczne doniczki torfowe - wygodne rozwiązanie

Doniczka torfowa może trafić do podłoża razem z rośliną, by tam wraz z upływem czasu ulec rozkładowi, czyli 100-procentowej biodegradacji. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, bezpieczne dla sadzonek i w pełni ekologiczne, gdyż nie zagraża środowisku. Wielodoniczki torfowe wykonane zostały z materiałów organicznych, mają porowate ścianki, które zapewniają dostateczną cyrkulację powietrza. Z łatwością chłoną oraz utrzymują wodę.

Korzystanie z wielodoniczek ułatwia transport i przenoszenie sadzonek, które są o wiele bezpieczniejsze i odporne na mechaniczne uszkodzenia. W takich warunkach rozwijają się równomiernie i wykształcają mocny system korzeniowy, który wpływa na skuteczniejsze "przyjmowanie się" roślin. Dokładając starań dotyczących pielęgnacji osiągniemy satysfakcjonujący efekt naszej uprawy.

Wielodoniczki to świetne rozwiązanie dla sadzonek o szybkim rozwoju, np. sałaty. Polecamy w przypadku sadzonek truskawki, selera, pora, a nawet wrzosów czy chryzantem.

Rozsada na parapecie - pomysł na kreatywną zabawę z dziećmi

Dzięki wygodnej hodowli sadzonek w doniczkach produkcyjnych, które możesz położyć na domowym parapecie, warto podjąć ją w towarzystwie dzieci. Wspólna rozsada roślin i obserwacja kolejnych etapów rozwojowych sadzonki to doskonały sposób na kreatywną zabawę i naukę. Jeśli celem naszej produkcji są warzywa czy owoce, dodatkową korzyścią będzie zdrowy i smakowity plon.

Oszczędność miejsca z paletą rozsadową

Palety rozsadowe składające się z licznych niewielkich komórek pozwala na optymalizację przestrzeni. Każda z roślin formułuje własną bryłę korzeniową i jest rozdzielona z innymi. Nie dochodzi do przenoszenia ewentualnych chorób przez podłoże. W ofercie znajdziesz różne kształty paletek, które dzięki wysokiej jakości tworzywa sprawdzą się także do wielokrotnego użytku.

Doniczki i wielodoniczki produkcyjne

Tacka wysiewna

732113
4,90 zł
Cena za jedną sztukę. 
Doniczki i wielodoniczki produkcyjne

Doniczka produkcyjna 35 l - 41 x 30 cm

003931
28,99 zł
Opakowanie: 1 sztuka Średnica doniczki: 41 cm Wysokość doniczki: 30 cm Pojemność: 35 litrów
Doniczki i wielodoniczki produkcyjne

Doniczka produkcyjna 18 l - 32 x 27 cm

003917
14,99 zł
Opakowanie: 1 sztuka średnica doniczki: 32 cm wysokość doniczki: 27 cm pojemność: 18 litrów
Doniczki i wielodoniczki produkcyjne

Doniczka produkcyjna 46l 44x34cm 44

003900
34,90 zł
Opakowanie: 1 sztuka średnica doniczki: 44 cm wysokość doniczki: 34 cm pojemność: 46 litrów
Doniczki i wielodoniczki produkcyjne

Doniczka produkcyjna 60l 50x35m 50

003849
39,90 zł
Opakowanie: 1 sztuka średnica doniczki: 50 cm wysokość doniczki: 35 cm pojemność: 60 litrów
Pokazano 1-30 z 45 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.