Chemia basenowa

Basen w ogrodzie to wspaniały relaks i rozrywka dla całej rodziny. Codzienne kąpiele sprawiają wiele przyjemności pod warunkiem, że woda w nim jest naprawdę czysta. Aby zapewnić jej odpowiednią krystaliczność, musimy zadbać o aplikację tzw. chemii basenowej. To ważne aby zrobić to zgodnie z instrukcją dawkowania, by dostarczyć wodzie optymalną do wielkości zbiornika ilość środków.

Wieloskładnikowe tabletki

Dużą popularnością cieszą się produkty multifunkcyjne, mające na celu łatwość i wygodę użytkowania, a także zwiększoną skuteczność. Znajdziesz je także w naszym sklepie.

Chemia basenowa w płynie lub tabletkach

Środki dezynfekujące wodę występują w postaci płynu lub tabletek. Obie wersje są równie skuteczne. Rozwiązania w płynie wykorzystywane są najczęściej do profesjonalnych zastosowań. Tabletki są natomiast znacznie bezpieczniejsze w użytkowaniu. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie preparaty, które pozwolą Ci prawidłowo zadbać o swój basen. Alkasol Flox zadba o idealną przezroczystość wody.

Chemia basenowa

Zestaw do czyszczenia basenu, do 3m

625883 BASEN
119,99 zł
Opakowanie zawiera:  siatka do zbierania nieczystości z powierzchni wody odkurzacz ze szczotką - aluminiowy, skręcany drążek o długości 161 cm.
Chemia basenowa

Szczotka do czyszczenia basenu 39 cm

612302 BASEN
42,99 zł
Opakowanie: 1 sztuka szerokość: 39 cm średnica trzonka do przyłączenia szczotki: 30 mm produkt nie obejmuje trzonka / kijka
Chemia basenowa

Szczotka do czyszczenia basenu 45 cm

254680 BASEN
42,99 zł
Opakowanie: 1 sztuka szerokość: 45 cm średnica trzonka / kijka do podłączenia szczotki: 30 mm trzonek nie należy do zestawu
Chemia basenowa

Termometr spławikowy do basenu

255762 BASEN
26,99 zł
Opakowanie: 1 sztuka zakres temperatury: 0-50 st. C swobodnie unosi się na powierzchni
Pokazano 1-26 z 26 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.