Środki na muchy i meszki

Skuteczne preparaty do zwalczania much

Nasz sklep dostarcza środki owadobójcze sprawdzonych marek, które możesz zastosować w walce z natarczywymi muchami czy meszkami. Owady te bywają bardzo uciążliwe, a ponadto są nosicielami wielu chorób. Warto zatem podjąć stanowcze kroki w eliminowaniu ich ze swojego otoczenia. Środki przeciw muchom występują w różnej postaci. Będą to wszelkiego rodzaju pułapki, płytki i lepy, polegające na mechanicznym wyłapywaniu much i muszek. Zawieszane w miejscu ich zwiększonej aktywności, działają jako wabik i unieszkodliwiają je. Inną propozycją mogą być spraye do skutecznego zwalczania much. Taki preparat owadobójczy przynosi natychmiastowe efekty. Stosując je należy zachować ostrożność i postępować zgodnie z zaleceniami.

Jakie preparaty na meszki?

Meszki to niewielkich rozmiarów owady, które mogą stanowić prawdziwe utrapienie. Najczęściej występują masowo i w bardzo szybkim tempie zwiększają swoją populacje. Można je napotkać w wilgotnych miejscach, w otoczeniu jezior, rzek, czy w lasach. Ukąszenia meszek potrafią być bolesne, a nawet niebezpieczne, szczególnie dla dzieci. Zdarza się, że wywołują reakcje alergiczne. Do walki z tymi niepozornymi i zarazem groźnymi owadami możemy wykorzystać przeznaczone do tego preparaty w postaci sprayu. Warto zaopatrzyć się w oferowane środki, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i komfort podczas różnego rodzaju spacerów.

Pozostałe rozwiązania do zwalczania owadów

W naszym sklepie znajdziesz także inne sposoby i środki przeciw muchom. Wśród nich znajdują się np. specjalne lampy owadobójcze, czy ozdobne naklejki wabiące. Wybierz produkt, dostosowany do sytuacji i skali problemu i pożegnaj się z obecnością much w swoim otoczeniu. Postaw na skuteczne działanie oferowanych preparatów i sprawdzonych marek.

Środki na muchy i meszki

Up-Control Max Spray na muchy 300 ml

009578
25,90 zł
Cena za opakowanie 300 ml. Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki na muchy i meszki

Płyn do pułapki na osy, muchy 200 ml, Bros

001596
14,99 zł
Opakowanie: 200 ml  uzupełnienie do Pułapki na osy i muchy Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki na muchy i meszki

Pułapka na osy i muchy z płynem wabiącym Bros

001589
28,99 zł
Opakowanie: pułapka + płyn wabiący stosować na zewnątrz pomieszczeń płyn wabi owady do pułapki, z której nie mogą się wydostać możliwość zamówienia dodatkowego płynu uzupełniającego
Środki na muchy i meszki

Preparat na muchy do śmietników 500 ml Bros

106789
23,99 zł
Opakowanie: 500 ml gotowy do użycia zwalcza muchy i ich larwy w pojemnikach i workach na śmieci neutralizuje nieprzyjemną woń - ma świeży, cytrynowy zapach
Środki na muchy i meszki

Lep na muchy muszki komary płaski 5 sztuk BROS

001992
9,90 zł
Opakowanie: 5 sztuk  zachowuje skuteczność aż do 12 miesięcy  elastyczny skutecznie wyłapuje muchy i inne owady latające lep nie zawiera substancji owadobójczych  nie należy wieszać lepu bezpośrednio nad żywnością 
Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.