Sekatory, piły i nożyce

Jedną z ważniejszych, bo jakże bardzo przydatnych, grup narzędzi ogrodniczych są sekatory, nożyce i piłki. Przycinanie i formowanie roślin to nie tylko sprawa ich atrakcyjnego wyglądu, ale także w wielu przypadkach konieczność. Wiosenne i jesienne przycinanie wymaga posiadania odpowiednich narzędzi. Ważne, żeby ich jakość gwarantowała sprawną i szybką pracę. Każdy ogrodnik przyzna, że dobry sekator ogrodowy to podstawa, dlatego warto zainwestować w droższe rozwiązanie, które posłuży nam przez lata.

Niezależnie czy jest to sekator do przycinania drzewek, czy sekator do cięcia róż, albo gałęzi - dobrze jest kiedy wygodnie leży w dłoni i posiada wysokiej jakości ostrze. Oferowane narzędzia to godne polecenia rozwiązania nawet dla bardziej wymagających użytkowników. Wykonane z trwałych i solidnych materiałów, wyposażone w ergonomiczne rączki. 

Sekator ogrodowy teleskopowy do zadań na wysokości

Narzędziem godnym uwagi jest sekator z funkcją teleskopową, dzięki której jego zasięg znacząco wzrasta. Stosowany bardzo często do cięcia gałęzi, wobec których mamy utrudniony dostęp. Sprytne i praktyczne rozwiązanie, przydatne w każdym ogrodzie.

Nożyce ogrodowe - nożyce do trawy

Lekkie i poręcznie narzędzia do wygodnej pracy przy pielęgnacji trawnika i nie tylko. Solidne wykonanie i wysoka jakość ostrzy. Niezbędne w każdym przydomowym warsztacie.

Sekatory, piły i nożyce

Sekator z piłą na wysięgniku 2w1 Cellfast

Cellfast
603000
299,99 zł
sekator i piła na wysięgniku idealne narzędzie do trudno dostępnych miejsc max średnica cięcia: 2,5 cm długość: 2 m waga: 1,2 kg
Pokazano 1-21 z 21 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.