Środki na osy i szerszenie

Skuteczne preparaty do zwalczania os, szerszeni i ich gniazd

Owady takie jak osy czy szerszenie potrafią być bardzo niebezpieczne, dlatego jeśli tylko pojawią się w naszym otoczeniu, należy zachować ostrożność. Zlokalizowanie gniazda os lub szerszeni w naszym ogrodzie lub w pobliżu domu wymaga skutecznej interwencji. Aby podjąć się tego zadania należy poznać kilka ważnych wskazówek i wiedzieć czego unikać. Bez odpowiedniego przygotowania możemy nieoczekiwanie rozdrażnić mieszkańców gniazda i sprowokować zachowania obronne. Dla osób uczulonych, nawet jedno użądlenie potrafi stanowić realne zagrożenie dla życia. Oferowane preparaty owadobójcze to profesjonalne środki, które pozwolą wyeliminować problem.

Jak pozbyć się os i szerszeni?

Osy bywają bardzo uciążliwe, szczególnie podczas posiłków na świeżym powietrzu. Jeśli mamy do czynienia z ich niewielką ilością, możemy zastosować gotową pułapkę na osy. Wyposażona w specjalny płyn wabiący owady, zachęca je do odwiedzin obiektu, nie pozostawiając im drogi ucieczki. Taka pułapka pozostaje w pełni bezpieczna dla innych, pożytecznych gatunków owadów. Inną metodą będą preparaty na osy w sprayu, stosowane wewnątrz pomieszczeń. Ich użycie wymaga zachowania środków ostrożności i postępowania zgodnie z instrukcją. Takie rozwiązania są bardzo skuteczne i przynoszą natychmiastowe efekty. W przypadku walki z całym gniazdem, warto zaopatrzyć się w profesjonalną gaśnicę na osy i szerszenie. Produkt należy stosować późnym popołudniem lub wieczorem, kiedy aktywność owadów jest najmniejsza. Oprysk wykonywany pod ciśnieniem powinien trwać kilka sekund. Usunięcie gniazda owadów wymaga ostrożności i postępowania zgodnie z zaleceniami.

Nasz sklep posiada sprawdzone środki owadobójcze, które możesz wykorzystać do walki z osami, szerszeniami lub likwidacji gniazda. Wybierz rozwiązanie optymalne do sytuacji i skali problemu. Zamówiony preparat wyślemy tak szybko jak to możliwe. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Środki na muchy i meszki

Płyn do pułapki na osy, muchy 200 ml, Bros

001596
14,99 zł
Opakowanie: 200 ml  uzupełnienie do Pułapki na osy i muchy Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).
Środki na muchy i meszki

Pułapka na osy i muchy z płynem wabiącym Bros

001589
28,99 zł
Opakowanie: pułapka + płyn wabiący stosować na zewnątrz pomieszczeń płyn wabi owady do pułapki, z której nie mogą się wydostać możliwość zamówienia dodatkowego płynu uzupełniającego
Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.