Podłoża i dodatki

Odpowiedni dobór podłoża to ważna część sukcesu w hodowli roślin i warzyw, które w wielu przypadkach posiadają konkretne potrzeby i wymagania. Oferujemy zarówno podłoża uniwersalne o szerokiej gamie zastosowań, jak i specjalistyczne mieszanki dedykowane do określonych celów, np. wysiewu i pikowania. Wśród propozycji znajdą Państwo m.in. ziemię do warzyw, podłoże do iglaków, róż, rododendronów, czy borówek.

Jakość podłoża wpływa na prawidłowy rozwój roślin, wzrost, kwitnienie i kondycję. Marka Target oferuje wysokiej jakości mieszanki i podłoża, które zapewniają optymalne warunki dla naszych sadzonek. Wybierz to co dla nich najlepsze.

Podłoża ogrodowe — którą opcję wybrać?

Mnogość rozwiązań nieco Cię przeraża? Nie bez powodu jest w czym wybierać! Zadbaliśmy o to, aby każdy, czy to początkujący, czy doświadczony ogrodnik, mógł kupić za pośrednictwem naszego sklepu najlepsze produkty umożliwiające hodowlę roślin w domu i na zewnątrz. Właśnie dlatego znajdziesz tu ziemię ogrodową przeznaczoną do:

  • warzyw oraz owoców,
  • roślin domowych,
  • roślin ogrodowych,
  • wysiewu i pikowania.

Dzięki nam znajdziesz taki rodzaj podłoża, który z powodzeniem dopasujesz do każdej uprawy. Warto pamiętać, szczególnie na początku przygody z ogrodnictwem, że rośliny mają bardzo różne potrzeby żywieniowe. Nieco inne podłoże zastosujesz więc w przypadku borówek, a inne podczas sadzenia róż czy uprawy domowego zielnika. Wystarczy jednak kilka chwil, aby znaleźć ziemię idealną.

Dodatki do podłoży

Prócz ziemi ogrodowej proponujemy liczne dodatki do podłoży sprawdzonych firm, dzięki którym uprawa roślin okaże się jeszcze efektywniejsza. Wolisz keramzyt i perlit, a może rozglądasz się za hydrożelem lub włóknem kokosowym? Wszystko to i znacznie więcej znajdziesz w naszym sklepie!

Dodatki do podłoży

Perlit ogrodniczy 5 L

010840
15,50 zł
dodatek do ziemi i podłoży uprawowych produkt pochodzenia naturalnego porowaty minerał wulkaniczny posiadający właściwości pochłaniające wodę oraz składniki pokarmowe frakcja: 1-6 mm Opakowanie: 5 litrów
Hydrożel 90 g Biopon
  • -1,00 zł
Nawozy do roślin kwitnących

Hydrożel 90 g Biopon

181526
9,90 zł 10,90 zł
Opakowanie: 90 g
Ziemia do roślin domowych

Podłoże do Jukk i Palm - 5 l

101181
18,90 zł
Opakowanie: 5 litrów ziemia do jukk, palm i dracen mieszanka torfu - niskiego i wysokiego, keramzyt, krzemionka, nawóz utrzymuje powietrze i wodę
Pokazano 1-30 z 78 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.