maść ogrodnicza

Maść ogrodnicza, Target Natural

004740
13,99 zł
Brutto

Opakowanie: 125 g | 350 g

  • przyspiesza gojenie ran po zabiegach przycinania
  • zwiększa odporność przed chorobami
  • 100% naturalna

Wybierz opakowanie z listy poniżej. 

Opakowanie
  • 125 g
  • 350 g

Zapytaj o produkt
Maść ogrodnicza, Target Natural

Maść ogrodnicza, Target Natural

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Maść ogrodnicza w formie ekologicznej emulsji, chroniącej przed chorobami drewna i kory. Nanieś ją wygodnie, najlepiej za pomocą pędzelka. Po nałożeniu tworzy na powierzchni elastyczną i trwałą warstwę ochronną. Zabezpiecza odsłonięte tkanki przed wysychaniem oraz przyspiesza gojenie ran. Stosowana popularnie po zabiegach przycinania i szczepienia, a także po mechanicznych otarciach i pęknięciach. Zapobiega wnikaniu patogenów chorobotwórczych.

Jak stosować maść ogrodniczą?

Maść należy zastosować jak najszybciej po zabiegu cięcia lub powstaniu uszkodzenia. Dobrze wymieszaną maść o jednolitej konsystencji nakładamy pędzlem na ranę, uwzględniając także po 2 cm przestrzeni wokół niej. Nie należy stosować podczas mrozów lub opadów deszczu. W przypadku zbytniego zgęstnienia preparatu, można zastosować niewielką ilość wody, aby poprawić konsystencję.

Dostępne opakowania: 125 g lub 350 g

Naturalnie skuteczne. Gama produktów Target Natural została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń opartych o kombinacje substancji występujących w naturze, które skutecznie eliminują szkodniki i pasożyty atakujące nasze rośliny. Rosnąca świadomość ekologiczna i zaostrzające się wymogi prawne zmuszają producentów do inwestycji w badania nad produktami, które spełnią wymagania konsumenta, a jednocześnie pozostaną w 100% bezpieczne dla środowiska. To właśnie gwarantują produkty firmy Target.

Zastosowanie:
drzewa
kora
5901875004740
No reviews

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.