Preparat na ślimaki Ferramol 1 kg, Target Natural

Preparat na ślimaki Ferramol, Target Natural

010291
40,90 zł
Brutto

Cena za wybrane opakowanie.

Wybierz opakowanie z listy poniżej. 

Opakowanie
  • 200 g
  • 1 kg

Zapytaj o produkt
Preparat na ślimaki Ferramol, Target Natural

Preparat na ślimaki Ferramol, Target Natural

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Naturalnie skuteczne. Gama produktów Target Natural została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń opartych o kombinacje substancji występujących w naturze, które skutecznie eliminują szkodniki i pasożyty atakujące nasze rośliny. Rosnąca świadomość ekologiczna i zaostrzające się wymogi prawne zmuszają producentów do inwestycji w badania nad produktami, które spełnią wymagania konsumenta, a jednocześnie pozostaną w 100% bezpieczne dla środowiska. To właśnie gwarantują produkty firmy Target.

Preparat na ślimaki Ferramol, to przynęta w formie granul gotowa do użycia. Środek działa wabiąco na ślimaki i jest przez nie chętnie zjadany. Ślimaki po spożyciu preparatu chowają się pod ziemią i tam zamierają dlatego na powierzchni gleby nie widać obumarłych ślimaków. Granulat jest odporny na działanie deszczu, zawilgocony staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dla ślimaków. Preparat zawiera substancję czynną naturalnie występującą w środowisku i ulega biologicznemu rozkładowi. 

Środek zwalcza:
ślimaki
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.