Mospilan 20 SP zwalcza ćmę bukszpanową 2,4 g, Target

Mospilan® 20 SP zwalcza ćmę bukszpanową, Target

009424
Nie wszystkie warianty są dostępne
13,99 zł
Brutto

Opakowanie: 2,4 g / 10 g

  • zwalcza szkodniki na bukszpanie
  • chroni bukszpan przed gąsienicami
  • skuteczny i szybki w działaniu

Cena za wybrane opakowanie.

Wybierz opakowanie z listy poniżej. 

Uwaga: Środek może zakupić wyłącznie osoba pełnoletnia (dowiedz się więcej).

Opakowanie
  • 2,4 g
  • 10 g

Zapytaj o produkt
Mospilan® 20 SP zwalcza ćmę bukszpanową, Target

Mospilan® 20 SP zwalcza ćmę bukszpanową, Target

Akceptuję zasady polityki prywatności  


 

Mospilan® 20 SP zwalczający ćmę bukszpanową jest szczególnie polecany do ochrony bukszpanu i innych roślin ozdobnych. Mospilan® 20 SP to preparat najnowszej generacji, wyróżniający się bardzo wysoką skutecznością działania, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Środek o dużej skuteczności - już po jednym zastosowaniu może całkowicie wyeliminować żerujące na posiadanej roślinie szkodniki. W przypadku bukszpanów, są one szczególnie inwazyjne i w szybkim tempie niszczą roślinę. Ważna jest zatem szybka reakcja i dobry środek - taki jak Mospilan 20 SP Bukszpan.

Jak stosować?

Preparat należy rozpuścić w wodzie zgodnie z załączoną instrukcją i wykonać dokładny oprysk rośliny, pokrywając wszystkie jej części, zakamarki spodnie części liści.

Preparat jest szczególnie zalecany do walki ze szkodnikami gdy występuje brak bezpośredniego z nimi kontaktu np. wtedy gdy owady dorosłe lub larwy żerują wewnątrz rośliny. Mospilan 20 SP wnika do wnętrza rośliny i transportowany jest razem z sokami do wszystkich jej tkanek. Natychmiast po zastosowaniu preparatu szkodniki przestają żerować, obumierają kilka godzin później. Skuteczny również w wyższych temperaturach. 

Uwaga: Środki ochrony roślin należy stosować z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z załączonymi informacjami na etykiecie / ulotce.

Środek zwalcza:
ćmę bukszpanową
Zastosowanie:
bukszpan
rośliny ozdobne
5901875009424
No reviews

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.