Mączka bazaltowa Target

Mączka bazaltowa, Target Natural

009509
Nie wszystkie warianty są dostępne
15,99 zł
Brutto

Pojemność: 3 kg / 8 kg

Wybierz opakowanie z listy poniżej. 

Opakowanie
  • 3 kg
  • 8 kg

Zapytaj o produkt
Mączka bazaltowa, Target Natural

Mączka bazaltowa, Target Natural

Akceptuję zasady polityki prywatności  


 

Mączka bazaltowa, to produkt w 100% naturalny i bezpieczny, powstały na bazie zmielonej skały wulkanicznej. Produkt napowietrza i odkwasza glebę, nie zawiera azotu, jest bogaty w składniki mineralne (uwalniane powoli).  Produkt nadaje się pod wszystkie rośliny ogrodowe, zastosowany wokół grządek możne stanowić mechaniczną barierę przed np. ślimakami, stosowany po wymieszaniu z glebą napowietrza glebę, odkwasza i poprawia jej jakość, nadaje się do podsypywania już rosnących roślin. Stanowi doskonały dodatek do kompostu, do zaprawiania nasion na sucho, cebulek i korzeni przesadzanych roślin. Mączka bazaltowa jest również odpowiednia do opylania roślin przeciwko mszycom i w celu ograniczenia ryzyka chorób. Można stosować również jesienią. 

  • Mączka bazaltowa zawiera: tlenek krzemu (krzemionka) - ok. 50%, tlenek glinu - ok. 20%), tlenek żelaza - 5-10% oraz makro i mikroelementy tj. magnez, wapń, sód, potas, mangan, fosfor, tytan, siarka, bor, chrom, miedź, cynk, molibden, kobalt czy jod.
  • Produkt jest nietoksyczny dla roślin i bezpieczny dla ludzi - nie posiada okresu karencji.

Naturalnie skuteczne. Gama produktów Target Natural została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń opartych o kombinacje substancji występujących w naturze, które skutecznie eliminują szkodniki i pasożyty atakujące nasze rośliny. Rosnąca świadomość ekologiczna i zaostrzające się wymogi prawne zmuszają producentów do inwestycji w badania nad produktami, które spełnią wymagania konsumenta, a jednocześnie pozostaną w 100% bezpieczne dla środowiska. To właśnie gwarantują produkty firmy Target.

Zastosowanie:
gleba
kompost
5901875009509
No reviews

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.