Aerator do trawników 30 ml, Target Natural

Aerator w płynie do trawników, Target Natural

008052
23,99 zł
Brutto

Cena za wybrane opakowanie - preparat gotowy do użycia 600 ml lub koncentrat 30 ml.

  • Aerator w płynie 600 ml - gotowy do użycia
  • Koncentrat 30 ml - uzupełnienie w postaci koncentratu rozpuszczanego w wodzie i stosowanego wraz z butelką Aerator w płynie.

Wybierz opakowanie z listy poniżej. 

Opakowanie
  • 30 ml koncentrat
  • 600 ml

Zapytaj o produkt
Aerator w płynie do trawników, Target Natural

Aerator w płynie do trawników, Target Natural

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Aerator do trawnika w płynie - alternatywa lub wsparcie dla aeracji mechanicznej


Preparat zawiera kompozycję mikroorganizmów, dzięki którym w glebie wzrasta ilość kwasów humusowych, pochodzących z rozkładu resztek ściętej trawy. Gleba zyskuje lepszą zdolność do gromadzenia substancji odżywczych i magazynowania wody. Wzrasta jakość struktury podłoża, które jest znaczniej mniej zbite i bardziej natlenione. Głównym działaniem preparatu jest napowietrzanie i rewitalizacja trawników, użyźnienie gleby oraz redukcja chorobotwórczych bakterii, wirusów i grzybów. Środek może być alternatywą lub wsparciem dla mechanicznej aeracji trawnika. 

Jak stosować aerator w płynie?

Aerator w płynie wyposażony jest w szybkozłączkę, za pomocą której podłączasz opakowanie do węża ogrodowego z bieżącą wodą, a następnie opryskujesz trawnik.

Naturalnie skuteczne. Gama produktów Target Natural została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń opartych o kombinacje substancji występujących w naturze, które skutecznie eliminują szkodniki i pasożyty atakujące nasze rośliny. Rosnąca świadomość ekologiczna i zaostrzające się wymogi prawne zmuszają producentów do inwestycji w badania nad produktami, które spełnią wymagania konsumenta, a jednocześnie pozostaną w 100% bezpieczne dla środowiska. To właśnie gwarantują produkty firmy Target.

Zastosowanie:
trawnik
5901875008052
No reviews

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.