Obornik bydlęcy 5 l, Target Natural

Obornik bydlęcy w granulacie Target Natural

006829
24,99 zł
Brutto

Opakowanie: 5 l / 10 l

Wybierz opakowanie z listy poniżej. 

Pojemność

Zapytaj o produkt
Obornik bydlęcy w granulacie Target Natural

Obornik bydlęcy w granulacie Target Natural

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Naturalnie skuteczne. Gama produktów Target Natural została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń opartych o kombinacje substancji występujących w naturze, które skutecznie eliminują szkodniki i pasożyty atakujące nasze rośliny. Rosnąca świadomość ekologiczna i zaostrzające się wymogi prawne zmuszają producentów do inwestycji w badania nad produktami, które spełnią wymagania konsumenta, a jednocześnie pozostaną w 100% bezpieczne dla środowiska. To właśnie gwarantują produkty firmy Target.

Bydlęcy obornik, to 100 % naturalny, skoncentrowany i przefermentowany nawóz ogrodniczy pochodzenia zwierzęcego, który trwale użyźnia glebę. Preparat dostępny jest w formie granulatu o spowolnionym działaniu. Środek świetnie się sprawdza do nawożenia wszystkich upraw rolniczych i ogrodniczych, w tym drzew i krzewów owocowych, roślin ozdobnych, truskawek, winorośli oraz roślin domowych. Nawóz został oczyszczony z nasion chwastów, jaj i larw owadów, nicieni i innych patogenów, nie zawiera żadnych chemicznych dodatków, barwników czy konserwantów. Bydlęcy obornik odbudowuje florę i faunę mikrobiologiczną na glebach jałowych i mało urodzajnych. 

Zastosowanie:
gleba
5901875006829
No reviews

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.