Guard zdrowe owoce, warzywa 20 g, Target Natural

Guard zdrowe owoce, warzywa 20 g, Target Natural

008182
Obecnie brak na stanie
16,90 zł
Brutto

Cena za opakowanie 20 g.

Zapytaj o produkt
Guard zdrowe owoce, warzywa 20 g, Target Natural

Guard zdrowe owoce, warzywa 20 g, Target Natural

Akceptuję zasady polityki prywatności  


 

Naturalnie skuteczne. Gama produktów Target Natural została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń opartych o kombinacje substancji występujących w naturze, które skutecznie eliminują szkodniki i pasożyty atakujące nasze rośliny. Rosnąca świadomość ekologiczna i zaostrzające się wymogi prawne zmuszają producentów do inwestycji w badania nad produktami, które spełnią wymagania konsumenta, a jednocześnie pozostaną w 100% bezpieczne dla środowiska. To właśnie gwarantują produkty firmy Target.

Guard, to preparat mikrobiologiczny w postaci koncentratu przeznaczony do ochrony owoców i warzyw przed patogenami chorobotwórczymi. Preparat zawiera starannie wyselekcjonowane szczepy bakterii, które odbudowują mikroflorę nadziemnej części roślin. Stosowany na rośliny interwencyjnie, w naturalny sposób zmniejsza ryzyko zamierania i poprawia ich kondycję. Środek jest bezpieczny dla zwierząt domowych i pszczół. Nie wymaga stosowania okresu karencji. Opakowanie 20 g wystarcza na przygotowanie 10 l gotowego do użytku preparatu.   

Zastosowanie:
owoce
warzywa
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.