Lecitec choroby warzyw i owoców 25ml, Target Natural

Lecitec choroby warzyw i owoców 25ml, Target Natural

008311
24,99 zł
Brutto

Opakowanie: 25 ml

Zapytaj o produkt
Lecitec choroby warzyw i owoców 25ml, Target Natural

Lecitec choroby warzyw i owoców 25ml, Target Natural

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Naturalnie skuteczne. Gama produktów Target Natural została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń opartych o kombinacje substancji występujących w naturze, które skutecznie eliminują szkodniki i pasożyty atakujące nasze rośliny. Rosnąca świadomość ekologiczna i zaostrzające się wymogi prawne zmuszają producentów do inwestycji w badania nad produktami, które spełnią wymagania konsumenta, a jednocześnie pozostaną w 100% bezpieczne dla środowiska. To właśnie gwarantują produkty firmy Target.

Lecitec zwalczający choroby warzyw i owoców, to środek pochodzenia naturalnego, uzyskany z mieszaniny zoptymalizowanych lecytyn. Lecitec służy do ochrony: drzew owocowych (jabłoń, brzoskwinia), krzewów owocowych (porzeczki), warzyw, winogron.  Preparat skutecznie chroni przed chorobami roślin i zapobiega ich występowaniu. Substancje aktywne zawarte w preparacie są bezpieczne dla środowiska i dla ludzi. Produkt można stosować w rolnictwie ekologicznym. 

Środek zwalcza:
choroby grzybowe
drzewnika winogron
kędzierzawość liści brzoskwini
mączniaka
mączniaka prawdziwego
mączniaka rzekomego
mączniak jabłoni
zarazę ziemniaka
Zastosowanie:
cykoria
drzewa i krzewy owocowe
ogórek
pomidor
porzeczka
roszponka
sałata
winogrona
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Pliki cookies zbierane są w celu poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.